LG predstavilo na ISE 2017 nové OLED panely

LG flexibilný bezrámový OLED panel

LG na veľtrhu ISE 2017 predstavila pokročilé riešenia digitálnych zobrazovacích zariadení. Inovatívne produkty, ako napríklad nové bezrámové OLED panely.

V rámci svojho stánku na výstave ISE 2017 konanej v Amsterdame spoločnosť LG predstavila flexibilné bezrámové OLED displeje, ktoré vyzdvihujú hlavné výhody OLED technológie.

Vďaka samo svietiacim bodom poskytujú displeje zobrazenie obrázkov s hlbokou čiernou a reálnou živosťou farieb s oveľa širším pozorovacím uhlom než bežný podsvietený displej.

Pretože sú OLED displeje úzke a flexibilné, umožní nová generácia bezrámových OLED zariadení zákazníkom meniť zakrivenie obrazoviek pri aj po inštalácii.

Ďalšie OLED riešenie predstavuje  65-palcové Dual-View Curved Tiling OLED zariadenie, ktoré má tenký dizajn a všestranné využitie.

Pozrite siLG chce vládnuť svetu OLED televízorov, má aj TV bez reproduktorov

Dual-View Curved Tiling OLED
ZDROJ | LG

Displej sa skladá z ôsmich spojených obojstranných flexibilných OLED panelov pre lepšie vykreslenie obrazu pri pohľade z akéhokoľvek uhla.

Všetky panely ponúkajú 4K Ultra HD kvalitu obrazu s 3814 x 2160 individuálnymi bodmi, SoC (systém na čipe) a 128 GB internou pamäťou pre UHD prehrávanie bez nutnosti použitia externého počítača alebo prehrávača.

Ďalšou novinkou je LG In-Glass Wallpaper OLED riešenie zostavené z obojstranných ultratenkých OLED panelov usadených v sklenenej tabuli.

Je vhodné pre butiky, galérie a ďalšie podniky, kde chcú obchodníci dodať interiéru sofistikovaný vzhľad. In-Glass Wallpaper OLED je k dispozícii buď na samostatnom stojane, alebo sa dá zavesiť na stenu, čo umožňuje ich slobodné umiestnenie v priestore.

Pozrite siPanasonic EZ1000 – OLED s vraj dokonalým obrazom

Predstavené bolo aj 65 a 55 palcové OLED Video Wall riešenie pre formáty na šírku i výšku, aby splnilo potreby zákazníkov. Vystavené boli 1 x 4 OLED nástenné video panely prepojené s ostatnými zariadeniami, ktoré ukázali možnosti rôznych konfigurácií.

Najväčší záujem si ale získalo 88-palcové Ultra Stretch digitálne zobrazovacie riešenia, ktoré zvládne pomer strán 32: 9 a je schopné poskytnúť kvalitný zážitok. Ako alternatíva pre dva 49-palcové panely spojené stranami, poskytuje displej viac detailov a je vhodným riešením pre stánky, finančné inštitúcie, reštaurácie a ďalšie.

Najviac palcov však malo 173-palcové Ultra HD LED riešenie s diódami o rozmere jeden milimeter usporiadanými tak, aby zaistili stabilné podsvietenie.

ZdrojLG

Komentáre k článku