Najpredávanejší Lexus nezaprie svoj charakter

ZDROJ | Lexus

Značka Lexus je pojmom dlhé roky i v našich končinách. V portfóliu výrobcu sebavedomo dominuje model UX. Niet sa preto čomu diviť, že toto prémiové SUV je najpredávanejším modelom Lexusu v Európe.

Lexus od roku 2019 predal viac ako 50 tisíc kusov modelu UX. Koncern teraz prináša niekoľko zaujímavých vylepšení, ktoré ešte viac podčiarknu jeho charizmatický štýl.

ZDROJ | Lexus

Nové modely získavajú elegantný odtieň karosérie Chrómový Sonic. Vďaka nemu ešte viac vyniknú športové tvary vozidla s nadčasovým dizajnom.

ZDROJ | Lexus

Nová výbava F SPORT a Luxury dostáva lakovanie v odtieni karosérie. Týmto získajú majitelia elegantnejší vzhľad SUV-čka, ktoré sa stane neprehliadnuteľné, či už stojí na parkovisku, alebo uháňa po cestách.

Zmeny sa dočkal aj interiér. Majstri z Takumi vytvorili nové čalúnenie sedadiel. Vnútrajšok vozidla si môžete vybrať v mimoriadne prémiovo vyzerajúcej čiernej farbe s bronzovým prešitím, v bielej popolavej, alebo čisto čiernej. Posledne menovaný je určený len pre výbavu Limited Edition.

Pozrite siLexus LC 500 Convertible je kabriolet z budúcnosti

ZDROJ | Lexus

Ak uvažujete nad týmto modelom, možno vás poteší informácia, že Lexus UX môžete získať už od 29 990 € (s benzínovým motorom). Okrem toho teraz prebieha akcia pre výbavu Limited Edition 2020. Model Lexus UX 250h má vďaka nej cenové zvýhodnenie až 9 000 €, čo znamená, že si ho kúpite za 33 990 €.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku