LetGo – zbavte sa starých vecí

Sú užitočné aplikácie, ale aj také, ktoré využijete len na zábavu alebo občasné trávenie voľného času. Tá dnešná patrí k tým užitočným. Pozrite sa teda, na čo môžete využiť aplikáciu letgo.

https://youtu.be/s0sbTLCLpgY

Aplikácia letgo slúži na pohodlné nakupovanie a predaj veci, ktoré sú už pre vás zbytočné a nepotrebné.

Reklamný spot aplikácie láka na to, že stačí vec, ktorú chcete predať odfotiť a potom už len čakať kým sa niekto z vášho okolia ozve, že má o vami predávanú vec záujem.

letgo-tb-1 letgo-tb-2

Všetko čo potrebujete je aplikácia, ktorá je dostupná zadarmo. Po jej inštalácii hneď vidíte ak niekto, niečo predáva vo vašom okolí. Nie je potrebná registrácia.

Ak si však aplikáciu spárujete so svojím Facebook účtom, získate informácie o tom, čo predávajú vaši priatelia. V podstate sa v tomto prípade jedná o takú sociálnu sieť drobných predajcov.

letgo-tb-3 letgo-tb-4

Medzi dostupnými inzerátmi môžete samozrejme aj vyhľadávať. K dispozícii máte vyhľadávanie podľa kategórie, alebo kľúčového slova.

Nastaviť si môžete aj vzdialenosť od vašej aktuálnej polohy v akej má vyhľadávanie prebiehať.

letgo-tb-5 letgo-tb-6

Ak nájdete ponuku, ktorú ste hľadali, môžete si zobraziť jej detaily, ako aj polohu na mape, aby ste vedeli, kde sa daný predajca nachádza.

Výhodou je aj to, že priamo prostredníctvom aplikácie môžete komunikovať a predajcom. Nie je teda potrebné vyvolávanie, ani posielanie e-mailov.

letgo-tb-7 letgo-tb-8

Ak sa vám zdá predajná cena privysoká, môžete priamo prostredníctvom aplikácie letgo ponúknuť predajcovi nižšiu cenu.

Tiež nechýba možnosť spýtať sa na názor známeho, kedy priamo prostredníctvom aplikácie odošlete link na ponuku cez najpoužívanejšie messegerové služby.

Rovnako jednoduché, ako vyhľadávanie ponúk, je aj ich vytváranie. Postačí stlačiť ikonu fotoaparátu a priamo si vybrať vytvorené fotografie, prípadne predávanú vec odfotografovať v aplikácii.

Následne už pridáte iba krátky popis predávanej veci, určite si cenu a samozrejme vyberiete príslušnú kategóriu. Takto jednoducho môžete predávať všetko, čo už doma nevyužívate.

letgo-tb-9 letgo-tb-10

Ak sa vám teda nechce zdĺhavo vypisovať inzeráty na portáloch a komunikovať s kupujúcimi, či predávajúcimi prostredníctvom správ, telefonátov, či e-mailov, je aplikácia letgo skutočne zaujímavým spôsobom predaja. Navyše je zadarmo, takže vám v jej vyskúšaní nič nebráni.

letgo78%

Veľkosť:
95,7 MB
Platforma:
iOS 8.0 a novší, Android 4.0.3 a novší
Cena:
0,00 €

Aplikácia predstavuje jednoduchý a rýchly spôsob, ako predávať a kupovať rôzny tovar od priateľov a ľudí vo vašom okolí.

ZdrojTECHBOX

Komentáre k článku