Lenovo Tab 4 – nová séria tabletov s podporou Dolby Atmos

V Barcelone na výstave MWC 2017 sa aj Lenovo pochválilo novými tabletmi Lenovo Tab 4. Poďte sa s nami pozrieť, aké novinky prinášajú.

Nové Lenovo tabety sa chvália tým, že sú pre všetkých členov rodiny. Ich nová séria skutočne ponúka tablety určené rôznym vekovým kategóriám a používateľom.

Pozrite siSamsung Galaxy Book – 2v1 zariadenie, ktoré vyzerá parádne

Novým lákadlom tabletov sú zabudované reproduktory s podporou Dolby Atmos. Medzi novinky patrí Lenovo Tab 4 8 Plus a Lenovo Tab 4 10 Plus, ktoré sa môžu pochváliť dual-glass dizajnom, ktorý kombinuje ultra tenké a ľahké ochranné sklo v prednej aj zadnej časti tabletu. Ide o prémiový rad tabletov Lenovo s Full HD displejom a výkonnými štvor-jadrovými procesormi Snapdragon. Vo vnútri tiež nájdete 2 GB alebo 4 GB RAM a 32 GB úložisko.

Na výber sú však aj tzv. doplnkové balíčky, ktoré premenia tablety od Lenova na detský tablet alebo na 2v1 zariadenie. Balíčky sa budú predávať pod názvom Kid’s Pack a Productivity Pack.

ZDROJ | Lenovo

Pozrite siHP Pro x2 – výkonný hybrid so zvýšenou odolnosťou i stylusom

Kid’s Pack, čiže detský balíček ponúkne zabudované aplikácie a hry pre najmenších, ochranné nástroje a rozšírené nastavenia rodičovskej kontroly. Poteší aj ochranný obal proti pádom a filter škodlivého modrého svetla. Ako darček dostanete k tabletu aj farebné nálepky.

Productivity Pack bude zameraný pre študentov a rodičov, keďže pomocou neho môžete svoj tablet premeniť na 2v1 zariadenie. V balení nájdete Bluetooth klávesnicu, ktorá zároveň slúži ako kryt. Balíček ponúka nástroje na prácu a zvýšenie produktivity ako podpora viacerých okien, optimalizácia pre pripojenie myši či okamžité prepínanie aplikácií.

Operačný systém nových tabletov bude Android 7.0 a všetky tablety majú zabudované zdieľanie v rámci rodiny. Dokonca sa dá nastaviť multi-user mód, takže každý člen rodiny bude mať svoj vlastný účet.

ZDROJ | Lenovo

Pozrite siZNAČKY | Lenovo – od digitáliek po jednotku na trhu s počítačmi

Výdrž batérie nových Lenovo Tab 4 tabletov by mala byť 12 hodín. Nabíja sa cez USB-C s podporou rýchlo-nabíjania.

Ceny nových tabletov sú rôzne podľa aktuálneho balíčku. Lenovo Tab 4 8 bude stáť 169 eur, Lenovo Tab 4 10 bude stáť 179 eur. Prémiová edícia Lenovo Tab 4 8 Plus sa bude predávať za 259 eur, väčší Lenovo Tab 4 10 Plus za 299 eur.

K dispozícii budú dve farebné spracovania – Sparkling white (biela) a Aurora black (čierna). Celosvetové spustenie predaja sa začína už v máji 2017. Samotné balíčky ceny ešte nedostali.

https://www.youtube.com/watch?v=vZTkucy5lDA

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy MWC 2017 ďakujeme spoločnostiam Huawei Technologies a Samsung Electronics, ktoré hradia cestu a pobyt redaktorov TECHBOX v Barcelone. O dátové spojenie redaktorov zo Španielska sa stará operátor Telekom.

 

ZdrojLenovo

Komentáre k článku