Lenovo Miix 510 je cenovo dostupná verzia Surface Pro

ZDROJ | Lenovo

Lenovo sa možno počas IFA 2016 sústredí na svoj nový model Yoga Book, ale okrem hlavnej hviezdy medzi tabletmi predstavil aj pomerne zaujímavý model Lenovo Miix 510.

https://youtu.be/SosZmxw8JJY

Tento 12,2″ tablet je určený pre používateľov, ktorí chcú 2-in-1 tablet, ale nie sú ochotný zaplatiť sumu, ktorú požaduje Microsoft za svoj model Surface Pro. Samozrejme cena sa prejavuje aj na parametroch, ale to neznamená, že by novinka nebola zaujímavá.

Lenovo Miix 510 04
ZDROJ | Lenovo

Pozrite siLenovo Yoga Book – najtenší a najľahší 2-in-1 tablet

Displej nového tabletu Lenovo Miix 510 ponúkne už spomínanú uhlopriečku 12,2″ a rozlíšenie 1 920 x 1 200 bodov. O pohon nových „okien“ sa v jeho prípade starajú procesory Intel šiestej generácie, pričom maximálne môžete mať svoj kúsok vybavený procesorom Intel Core i7 namiesto bežnejšie používaných procesorov Core M.

Lenovo Miix 510 03
ZDROJ | Lenovo

Ostatné parametre môžu zahŕňať aj také chuťovky ako je 8 GB RAM, či SSD disk s kapacitou 1 TB. Nechýba ani možnosť LTE pripojenia, ktorú napríklad neponúkne ani Surface Pro 4. Integrovaná batéria pritom ponúkne dostatok energie na 7,5 hodiny práce.

Lenovo Miix 510 17
ZDROJ | Lenovo

Nové Lenovo Miix 510 sa do predaja dostane v októbri. Určite ste však zvedaví na jeho cenu. Tá bude na americkom trhu štartovať na príjemných 600 USD.

Vďaka takto nastavenej cene si väčšina budúcich majiteľov bude môcť kúpiť výkonnejší model a stále pritom ušetriť oproti Surface Pro 4.

Lenovo Miix 510 09
ZDROJ | Lenovo

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou na výstavu IFA 2016 ďakujeme spoločnostiam Huawei a Samsung.

ZdrojLenovo

Komentáre k článku