Lenovo Legion roadshow – stretnutie hráčov a herných mašín

Lenovo s partnermi zorganizovalo celoslovenskú Lenovo Legion roadshow pre všetkých fanúšikov počítačových hier. Boli sme sa pozrieť, ako to vyzeralo v Bory Mall Bratislava.

V piatok 29. septembra 2017 ukončila šnúru zaujímavých herných podujatí Lenovo Legion roadshow posledná zastávka v Bratislave. V Bory Mall ste si tak mohli vyskúšať najnovšie zariadenia Lenovo LEGION, pričom top produkt – model Lenovo Legion Y720 bolo možné aj vyhrať.

Pozornosť pútali nové herné notebooku Lenovo Legion aj vďajka svojmu spracovaniu, typického pre hráčov. Dostupnejší model Y520 sme už v redakcii recenzovali pred pár mesiacmi.

Pozrite siLenovo Legion Y520 – stvorený pre hráčov

K dispozícii bol aj výkonnejší Legion Y720, ktorá vás dostane výkonom, ale aj veľkým svietacim logom „Y“ na kryte displeja. Rozhodne poteší grafikou GTX 1060 i reproduktormi JBL.

Pozrite siLenovo Legion Y720 – hráčska zaujímavosť s hlučným chladením

Stolné prístroje zastupoval vrchlový model Y920 vo verzii TOWER, ktorý môžete byť chladený aj kvapalinou. Výhodou je rozhodne grafická karta NVIDIA GTX 1080 s podporou virtuálnej reality Oculus. A samozrejmosťou bola i možnosť vyskúšať si Legion herné monitory.

Nadšenci hrania, ale i youtubera Selassieho, si mohli vypočuť zaujímavé rozhovory a načerpať nové inšpirácie nielen o tom, na čo si dať pozor na online. Pripravená bola aj Legionár Challenge, kde tí najodvážnejší vyzvali obľúbených streamerov na súboj.

Hrať bolo možné proti tímu Eriness s Counter Strike: Global Offensive, pričom najlepší hráči z publika sa mohli kvalifikovať na majstrovstvá Slovenska v elektronických športoch.

ZdrojLenovo

Komentáre k článku