LEN PRE ŽENY | Chceli by ste mať svojho "šatníkového" manažéra? Môžete.

Pomocou smartfónu dnes dokáže čokoľvek zorganizovať aj poriadny neporiadnik, však? Či už je tak, alebo onak, milé slečny, drahé ženy, ak máte smartfón – ten vám dokáže aj vybrať, aké oblečenie vám dnes najviac sadne.

ClosetSpace Application

Na dovolenke pod Atosom vás odeje do príjemných letných kombinácii, pred konferenciou v práci vám vyberie také oblečenie, aby ste očarili svojich spolupracujúcich. Na Google PlayApple App Store je dostupná nová aplikácia, ktorá vie presne to, o čom sme hovorili v predchádzajúcej vete.

A nielen to, ClosetSpace vám môže vybrať oblečenie aj na základe iných kritérií, napr. vonkajšej teploty, počasia, ročného obdobia i podľa konkrétnej príležitosti. Prostredníctvom aplikácie sa môžete konfrontovať so svojimi priateľkami i s niekoľkými módnymi poradcami v ponuke. Celý váš šatník v ClosetSpace je v aplikácii, ktorá je mimochodom bezplatne dostupná, potriedený či už podľa farby, typu oblečenia, značky atď.

ClosetSpace Application

„Zatiaľ je aplikácia zameraná čisto iba na ženy.“ Priznal Rohan Deuskar – spoluzakladateľ  a výkonný riaditeľ Stylitics, firemný partner ClosetSpace. „Vieme, že ženy tvrdia, že oveľa viac rozmýšľajú o tom, čo si majú obliecť a majú viac vecí, ktoré potrebujú sledovať. Rovnako, ako mnoho iných značiek sme sa pri vstupe na trh zamerali na jeden hlavný druh spotrebiteľa. Určite však budeme rozširovať svoj okruh pozornosti, najmä na mužskú časť, aby sme naďalej rástli.“

Ak patríte medzi ľudí, ktorí sa neradi nechávajú do veľkej miery ovplyvňovať pocitmi a náladou, možnosť plánovať si, čo si oblečiete na ďalšie dni, vás určite poteší. Aplikáciu ClosetSpace totižto môžete synchronizovať s kalendárom Google Calendar. Teraz vám už v deň konferencie nebude zvoniť iba budík, aby ste už vstávali, ale aj upomienka vášho šatníkového manažéra s tým, čo si máte obliecť v konkrétny deň.

ClosetSpace Application

„Jednou z veľkých vecí, ktoré o našej aplikácii platia, je, že móda prichádza vo všetkých tvaroch, veľkostiach i preferovaných značkách.“ Povedal Deuskar. „Nesnažíme sa len propagovať určené módne trendy, ale aj možnosť nechať preniknúť na svet osobitý výraz každého nositeľa.“

ClosetSpace Application

ClosetSpace však čoskoro nebude už len mobilnou aplikáciou. Vo februári na New York Fashion Week 2015 predstavila svoj plán rozšíriť aplikáciu aj o možnosť navštíviť ju prostredníctvom internetu.

Oceňujete možnosť takejto aplikácie, milé dámy? Potrebujete jej pomoc, alebo to dokážete hravo zvládnuť aj sami? Ste rozhodná alebo každý deň stojíte polhodinu pred šatníkom a dumáte nad tým, čo na seba – pričom vedľa vás rastie hromada kusov vášho odevu?

Foto: Ideachita, Stylitics

Komentáre k článku