LEGO Technic 42115 Lamborghini Sián FKP 37 je teraz vo výraznej zľave!

Rozmýšľate nad skvelým darčekom pod stromček? Milovníka áut, špeciálne superšportov, zaručene poteší obrovská stavebnica Lamborghini Sián FKP 37 z kociek LEGO. Teraz ju kúpite výrazne lacnejšie.

V redakcii sme si posledný model série superšportov v mierke 1:8 – LEGO Technic Lamborghini Sián FKP 37 už poskladali. Cena tejto stavebnice z 3 696 dielikov však nie je najnižšia. Bežne ju kúpite za 379,99 €. My sme ho však našli lacnejšie.

Čo vás zaručene poteší je nádherné balenie. Tak ako sa na exkluzívnu stavebnicu a superšport patrí. Krabica pripomína zadnú časť modelu, ktorý je v nádhernej limetkovo zelenej farbe. Len pre predstavu, mierka 1:8 vám zaručí model vo veľkosi až 60 centimetrov na dĺžku. Je to skutočne obrovský a extrémne detailne spracovaný model.

Pozrite siLEGO Technic 42115 Lamborghini Sián FKP 37 – Keď musíš nájsť miesto v „garáži“

Skladanie vás bude baviť. Tešte sa na 8-stupňovú sekvenčnú prevodovku, pohyblivý zadný spojler, otváraciu prednú a zadnú kapotu, pričom vrcholom sú dvere otvárateľné tak ako v prípade originálu – dohora. Toto je jednoducho kus auta, ktorý bude zdobiť akýkoľvek priestor, vydaril sa.

A ako dlho sa zabavíte? Nám trvalo poskladanie modelu 11 hodín aj 8 minút. Nevieme sa pritom na Sián vynadívať. Pôsobí výrazne sviežo, moderne, športovo, jednoducho je to nádherný model, ktorý si zamilujete.

A teraz tá cena. Aktuálne si tento zberateľský skvost z kociek LEGO môžete kúpiť už od 279 eur. To je o celých 100 eur menej ako je bežná cena, v percentách tak toto LEGO kúpite o 26% výhodnejšie. Tak čo, ukecali sme vás na darček pod stromček?

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku