Leagoo Shark 1 s obrovskou kapacitou batérie

ZDROJ | Leagoo

Čínska spoločnosť Leagoo disponuje celkom slušným portfóliom smratfónov, medzi ktoré pribudol najnovší model Leagoo Shark 1 s jemne zaoblenou konštrukciou a parametrami, ktorými poteší nejedného fanúšika Android zariadení.

Leagoo Shark 1 je prvým smartfónom z rodiny Shark a už sa môže pýšiť prvenstvom v kategórii: najvyššia kapacita batérie. S neuveriteľnou 6 300 mAh batériou dokáže používateľom umožniť sledovanie online videí v celkovom čase 49 hodín alebo približne na jedno nabitie pokryť celé 3 dni.

Tak veľkú batériu dokážete nabiť vďaka technológií LGQC 3.0 už za 30 minút na výdrž jedného dňa a po 3 hodinách na 100 %. Zaujímavou funkciou modelu je zdieľanie batérie s ďalšími dvoma zariadeniami.

Leagoo Shark 1-15
ZDROJ | Leagoo

Veľký 6-palcový LG LTPS displej s Full-HD rozlíšením a hustotou pixelov na úrovni 368 ppi nepatrí medzi špičku na trhu, no nenáročným používateľom určite postačí. Displej autori vybavili ochranou v podobe Gorilla Glass 3.

O čo najlepšie využitie batérie sa snaží 8-jadrový procesor MediaTek MT6753 s 3 GB pamäťou RAM. Interné 16 GB úložisko je rozšíriteľné pomocou pamäťových microSD kariet.

Leagoo Shark 1-14
ZDROJ | Leagoo

Telefón využíva na záznam videa či snímanie fotografií hlavnú 13 Mpx kameru Sony BSI s clonou f/2.0 a duálnym LED bleskom, pre selfie priaznivcov autori na prednú časť umiestnili 5 Mpx kameru s clonou f/2.4. Na zadnej časti tiež nájdeme snímač odtlačku prstov disponujúci odomknutím zariadenia za menej než pol sekundy.

Z pohľadu konektivity Shark 1 podporuje 4G sieť vo frekvenciách 800, 900,1 800, 2 100 a 2 600 Mhz. Nechýba ani Bluetooth vo verzii 4.0 či podpora dvoch SIM.

https://www.youtube.com/watch?v=dhVS-3wLdRI

Nová verzia Leagoo OS 1.2 bežiaca na Android 5.1 disponuje viac než 200 vylepšeniami v porovnaní s verziou 1.1. Autori sa zmerali predovšetkým na nový dizajn ikon a na prehľadnejšie užívateľské prostredie. Nechýba ani možnosť používania gest.

Leagoo Shark 1 je možné predobjednávať do konca mesiaca zo zahraničných stránok za veľmi zaujímavých 171 €.

Komentáre k článku