Land Rover Explore – outdoorový modulárny smartfón

Outdoorových mobilných telefónov je na trhu už nepreberné množstvo a mnohé z nich nesú značky automobiliek. Čoskoro k nim pribudne ďalší, Land Rover Explore. Táto novinka je dielom spolupráce spoločností Land Rover a Bullitt Group. Áno, Bullitt, tej, ktorá produkuje aj odolné smartfóny CAT.

recenziaLand Rover Explore – smartfón pre skutočné dobrodružstvo

ZDROJ | Land Rover/Bullitt Group

recenziaCAT S41 – neotesaný pracant s poriadnou výdržou

Napriek tomu, že Land Rover Explore bol prvýkrát ukazaný nedávno na outdoorovej výstave ISPO v Mníchove, kde mimochodom získal ocenenie víťaza v kategórii Outdoor Tools & Equipment, jeho podrobné špecifikácie zatiaľ neboli detailne predstavené.

ZDROJ | Land Rover/Bullitt Group

Pozrite siCATERPILLAR T20 TABLET – odolný tablet do každého prostredia

Vie sa o ňom to, že má ísť o modulárny telefón (v štýle Moto Mods), pričom prvým pripojiteľným modulom je Adventure Pack, obsahujúci prídavnú batériu, výkonnú GPS anténu a hľadáčik AR pre navigáciu v divočine.

ZDROJ | Land Rover/Bullitt Group

Cena smartfónu s týmto packom bude 649 € a k dispozícii bude na objednávky od apríla 2018 na landroverexplore.com a u vybraných predajcov vo Veľkej Británii, v Nemecku a Belgicku.

Pozrite siCAT S60 po piatich mesiacoch v Rusku. Prežil to?

Smartfón Land Rover Explore bude vystavený aj na Mobile World Congress 2018 v Barcelone koncom februára a na ženevskom autosalóne v marci t.r.

ZdrojBullitt Group

Komentáre k článku