Kukecase – zdvojnásobte si batériu vo vašich iPhone 7 a 7 Plus

ZDROJ | Kukecase

Ak ste fanúšik Apple, no vadí vám malá výdrž na smartfónoch iPhone 7 a 7 Plus, môžete si ju jednoducho rozšíriť cez Kukecase.

ZDROJ | Kukecase

Kukecase iPhone 7 a 7 Plus Battery case je unikátnym obalom, ktorý na prvý pohľad ani nevyzerá, že rozširuje batériu. Je veľa firiem, ktoré sa venujú podobným rozšíreniam, no zvyčajne vyzerajú kryty rozširujúce batériu veľmi nevkusne.

Kukecase však vyzerá ako bežný kryt, ktorý vám ponúkne navyše 2 400 mAh batériu. Okrem toho kryt chráni tento nie lacný smartfón pred poškodením. Poteší určite aj zabudovaný SD slot a micro SD slot, takže si môžete konečne rozšíriť aj pamäť iPhonu až do veľkosti 256 GB.

ZDROJ | Kukecase

Pozrite siiPhone 8 odhalený. Takto má vyzerať vlajková loď od Apple

Čo sa týka audia, slúchadlá si napojíte cez Lightning port. Farebné spracovania, ktoré sú dostupné, sú čierna a biela. Kryt váži 72 gramov (verzia pre iPhone 7) a 83 gramov (verzia iPhone 7 Plus). Materiál tvorí silikón, ktorý je príjemný na dotyk.

Cena je nastavená na 55 dolárov za verziu určenú pre iPhone 7 a 59 dolárov za verziu pre iPhone 7 Plus. Ak vás tento užitočný gadget zaujal, neváhajte a kúpte si ho cez oficiálnu stránku predajcu.

ZDROJ | Kukecase

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojKukecase

Komentáre k článku