Kto vyhral Samsung Galaxy Buds Live vďaka naj kresbe šéfredaktora?

Aj nová séria smartfónov Samsung Galaxy Note má vo svojom tele ukryté unikátne pero S Pen. S ním dokážete doslova zázraky a v redakcii sme sa o jeden pokúsili. Skicovali sme nášho šéfredaktora printového magazínu TECHBOX – Romana Calíka s najnovším Samsung Galaxy Note20. Kto z redakcie ho naskicoval najlepšie? Vybrali ste najlepšiu kresbu a jeden z vás získal Bluetooth slúchadlá Samsung Galaxy Buds Live.

Samsung Galaxy Note20 si môžete dopriať v dvoch verziách. Dostupnejší model Note20 zaujme plochým 6,7-palcovým displejom a vynikajúcou cenou 949 eur. V tele samozrejme ukrýva unikátne pero S Pen, vďaka ktorému môžete smartfón používať ako pracovný nástroj, ale aj zariadenie pre tvorbu umeleckých diel. Vďaka peru S Pen dokážete kresliť, písať do fotografií, ale aj diaľkovo smartfón ovládať.

S perom S Pen dokážete písať ako na bežný papier, dokonca počujete špecifický zvuk písania. Softvér pritom dokáže váš rukou písaný text previesť do elektronickej podoby a verte nám, ide mu to veľmi dobre, aj sa vie naučiť váš štýl písania. Väčší a vybavenejší Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G okrem pera S Pen ponúkne až 6,9-palcový zakrivený displej, môžete sa tešiť aj na podporu 5G sietí či veľkú 4 500 mAh batériu. Novinku pritom kúpite v dvoch farebných verziách Mystic Bronze a Mystic Black za cenu 1 349 eur.

Pozrite siVYHRAJ Samsung Galaxy Buds Live vďaka naj kresbe šéfredaktora

My sme sa v redakcii pokúsili na Note20 nakresliť nášho šéfredaktora. Vy ste vybrali, kto ho naskicoval najlepšie. Z viac ako dvoch tisícok odpovedí jasne vyhrala SKICA 03 od Lukáša. Páčila sa vám až tak, že si k sebe pritiahla až 57% všetkých hlasov!

Pozrite siNASKICUJ MA 03 – Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20

Gratulujeme Lukášovi za jeho zručnosť, naozaj sa mu kresba s perom S Pen podarila. S Pen pritom držal v rukách prvýkrát a vidieť, že i tak sa pri kreslení cítil doslova „ako doma“. Ďakujeme aj všetkým kolegom, ktorí sa do skicovania šéfredaktora printového magazínu TECHBOX zapojili, boli ste skvelí!

Vďaka veľkej dávke šťastia sa z nových Bluetooth slúchadiel Samsung Galaxy Buds Live v unikátnej Mystic Bronze farbe poteší Matúš P. z Pezinka. Gratulujeme!

Ak si nevyhral/a, zapoj sa do našej novej súťaže o parádny reproduktor JBL Go 3.

Komentáre k článku