Kto kraľuje smartfónom podľa AnTuTu? iPhone to už nie je

Spoločnosť AnTuTu pravidelne uverejňuje rebríčky najvýkonnejších zariadení, ktoré zostavuje podľa hodnotení jej benchmarku. Kto je aktuálnym kráľom rebríčka? Pozrite sa.

ZDROJ | OnePlus

Posledným hodnoteným obdobím v rebríčku AnTuTu je júl 2017. Nástupom zariadení s čipovou sadou Qualcomm Snapdragon 835, ktorá pozostáva z ôsmych jadier Qualcomm Kryo 280 a jej súčasťou je grafika Qualcomm Adreno 540, došlo k výrazným zmenám v poradí smartfónov.

Pozrite siOnePlus 5 – doteraz najlepší Číňan s až 8 GB RAM

ZDROJ | AnTuTu

Pozrite siHTC U11 – vlajková loď ako sa patrí s viacerými novinkami

ZDROJ | HTC

Top desiatke smartfónov momentálne kraľuje OnePlus 5 s hodnotením 181 057 bodov. Za ním je v tesnom závese HTC U11 so 180 010 bodmi a partiu „na bedni“ dopĺňa tretí v poradí Samsung Galaxy S8+ (G955F), ktorý si vyslúžil 172 676 bodov. Z iPhonov je najvyššie iPhone 7 Plus na šiestom mieste so 169 030 bodmi.

ZDROJ | AnTuTu

Pozrite siNový Apple iPad Pro má 9,7″ displej a 12 Mpx foťák a 256 GB pamäť

ZDROJ | Apple

V samostatnom rebríčku Apple zariadení suverénne dominuje iPad Pro (10,5”), vybavený výkonným procesorom A10X Fusion, s počtom bodov 228 865. To je zároveň absolútne najviac zo všetkých hodnotených zariadení, teda nie len smartfónov. iPhone 7 Plus si drží druhé miesto, za ním sa šplhá iPad Pro (9,7”).

ZDROJ | AnTuTu

Pozrite siSamsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ sú tu, majú zakrivené Infinity displeje

ZDROJ | Samsung

Ak sa podobne, ako pri iOS zariadeniach, pozrieme samostatne na smartfóny s OS Android zisťujeme že medzi túto desiatku najlepších sa prepracovali LeEco Le Pro 3 a ASUS ZenFone 3 Deluxe, keďže šiestu a ôsmu priečku celkového poradia smartfónov (viď. prvý obrázok) zaberali iPhony.

recenziaSamsung Galaxy S8 – Najkrajší Android smartfón súčasnosti

Je medzi aktuálnou top desiatkou aj váš smartfón?

ZdrojAnTuTu

Komentáre k článku