Konečne pokoj od okolia! – Huawei FreeBuds 3| MAREKOVA MINÚTA

Určite ste aj vy v minulosti používali slúchadlá, ktoré sa k smartfónu pripájali prostredníctvom 3,5 mm konektora. Ak áno, tak minimálne raz ste istotne zažili to, keď ste niekoľko minút pred použitím iba rozmotávali káble. So slúchadlami Huawei FreeBuds 3 sa vám to nestane. To však nie je všetko.

Ako ste si už za posledné mesiace zvykli, Marekova Minúta je formát, ktorý vám v rekordne krátkom čase, teda presne v jednej minúte predstaví produkt, alebo službu. Presne tak sa deje aj v poslednej časti, v ktorej som vám predstavil nové slúchadlá Huawei FreeBuds 3.

Pozrite siHuawei FreeBuds 3 – čínske AirPody majú novú krabičku a Bluetooth 5.1

Tieto skutočne bezdrôtové slúchadlá vás milo prekvapia už v momente, keď ich budete chcieť prvýkrát pripojiť k smartfónu Huawei. Samozrejme fungujú aj s inými smartfónmi, ktoré podporujú pripojenie prostredníctvom technológie Bluetooth, ale práve majitelia smartfónov tohto čínskeho výrobcu si naplno užijú výhody, ktoré Huawei FreeBuds 3 prinášajú.

Vďaka technológii Bluetooth 5.1 a unikátnemu čipsetu Kirin A1 vás určite prekvapí už prvé spárovanie so smartfónom Huawei, ktoré prebehne jednoducho a rýchlo. Následne si môžete prostredníctvom aplikácie AI Life nielen nastaviť rôzne parametre, ale samozrejme aj zapnúť potlačenie okolitého hluku, ktorým tieto slúchadlá disponujú.

To, koľko zo zvukov okolo vás sa dostane do vašich uší. Regulácia potlačenia nastavujete plynule, podľa potreby. Okrem toho však môžete prehrávanie ovládať aj prostredníctvom gest a samozrejme slúchadlá automaticky detegujú ak si ich vyberiete z uší a samostatne pozastavia prehrávanie hudby.

Samotné slúchadlá pritom zvládnu prehrávať hudbu po dobu štyroch hodín, pričom puzdro, v ktorých sa slúchadlá nabíjajú predĺži výdrž na 20 hodín. Puzdro pritom môžete nabíjať tak prostredníctvom USB-C konektoru, ako aj prostredníctvom bezdrôtového nabíjania, ktoré podporuje.

Všetko toto a ešte aj niečo naviac sa dozviete v najnovšom vydaní nášho seriálu Marekova Minúta, kde sa práve venujeme slúchadlám Huawei FreeBuds 3.

Komentáre k článku