Kombinácia elegantného dizajnu a vynikajúceho zvuku, to je Jabra Eclipse

ZDROJ | Jabra

Najlepšie veci vraj chodia v malých baleniach. Takýto je aj prípad nového slúchadla Jabra Eclipse, ktoré je kompaktné, ľahké s elegantným dizajnom a navyše aj plné moderných funkcií. Tie ešte vylepšuje použitie aplikácie Jabra Assist.

Jabra Eclipse 01
ZDROJ | Jabra

Nové handsfree slúchadlo Jabra Eclipse je jasným dôkazom toho, že je možné spojiť výkon s komfortom a elegantným vzhľadom. Toto diskrétne Bluetooth handsfree vám totiž umožní kvalitu hovorov na rovnakej úrovni, ako keby ste s volaným hovorili osobne.

https://youtu.be/tR35OYKbLPw

Umožňuje to totiž samotný dizajn slúchadlá, ale aj reproduktor, ktorý sa svojou kvalitou môže smelo rovnať hudobným reproduktorom. Ešte vyššiu úroveň kvality zvuku umožňuje integrácia technológie HD Voice, spolu s potlačením okolitého ruchu. Hovor tak môžete vybaviť kľudne na ulici plnej ruchu.

Jabra Eclipse 06
ZDROJ | Jabra

Dizajn Jabra Eclipse je špeciálne navrhnutý tak, aby ste slúchadlo necítili ani v prípade celodenného nosenia. O komforte hovorí aj minimálna hmotnosť sluchátka, ktorá činí len 5,5 gramu. Pre pohodlné ovládanie nepotrebuje Jabra Eclipse žiadne tlačidlá. Postačia dotykové gestá a hlas. Všetky vlastnosti ako aj nové možnosti získate použitím aplikácie Jabra Assist. Pomocou svojho slúchadlá Jabra Eclipse totiž môžete nielen volať kontakty, ale nechať si prečítať prijaté správy, prípadne využívať všetky služby hlasových asistentov Google Now a Siri. 

Jabra Eclipse 04
ZDROJ | Jabra

Aj napriek kompaktnému dizajnu umožní integrovaná batéria v slúchadle Jabra Eclipse tri hodiny hovorov. Priamo v balení však získate unikátne elegantné púzdro, ktoré funguje aj ako externá batéria. Eclipse vďaka nemu získa ešte ďalších sedem hodín výdrže. Už sa tak nikdy nestane, že by vám energia v slúchadle došla v nevhodnom okamihu.

Jabra Eclipse 05
ZDROJ | Jabra

Okrem elegantnej čiernej farby si môžete slúchadlo Jabra Eclipse za 99 € zakúpiť aj v žiarivej bielej. Neváhajte a doprajte svojim hovorom elegantný štýl a nové možnosti.

Komentáre k článku