Kohler ukázal smart vaňu, ktorú môžete ovládať hlasom

ZDROJ | Kohler

Americký výrobca zariadenia do kúpeľní Kohler na výstave CES 2021 ukázal vaňu, ktorú by sme chceli mať doma asi všetci. Dá sa ovládať cez aplikáciu aj hlasom.

Smart technológie nie sú obmedzené len na TV či smartfóny. Čoraz častejšie vidíme využitie aj v iných odvetviach. Príkladom je táto dizajnová vaňa. Kým minulý rok Kohler predstavil sprchovú hlavicu s reproduktorom a hlasovým asistentom, tento rok sa zameral na niečo pre milovníkov relaxu a horúcich kúpeľov.

ZDROJ | Kohler

Pozrite siPhilips Hue Adore Bathroom – zaveste si do kúpelne smart zrkadlo

Cez smart ovládanie si môžete vaňu napustiť, no tam to nekončí. Pri lepších modeloch tejto vane si viete zmeniť podsvietenie a dokonca pridať vodnú paru. Samozrejmosťou je prednastavenie teploty vody.

Taktiež si môžete prednastaviť niekoľko režimov do poradia, v akom chcete, aby sa spúšťali. Okrem spomínaných funkcií, ponúka Kohler kúpeľ aj aromaterapiu.

Ako už bolo spomínané na začiatku, okrem ovládania cez aplikáciu, si môžete vaňu spustiť cez hlasového asistenta, konkrétne Amazon Alexa alebo Google Assistant.

ZDROJ | Kohler

Pozrite siSprchová hlavica s reproduktorom a hlasovým asistentom. Prečo nie?

Dizajn aj funkcie napovedajú, že nepôjde o lacnú záležitosť. Výsledná cena sa odvíja od vybavenia vane. Napríklad základný model s funkciou ovládania teploty a objemu napustenia vyjde na približne 8 600 dolárov. Pokiaľ chcete vaňu aj s parou a aromaterapiou, pripravte si približne 11 000 dolárov. Tieto typy vaní budú k dispozícii od júla tohto roku.

Na výber je ešte drahšia verzia so svetlami a podlahovými roštami s prepadom a filtrom, cena sa vyšplhá až na 16 000 dolárov. Táto verzia bude dostupná až od októbra.

ZdrojKohler

Komentáre k článku