Klávesnica Logitech K780 Multi-Device pre tri rôzne zariadenia

Logitech dnes predstavil veľmi zaujímavú bezdrôtovú klávesnicu s plným názvom Logitech K780 Multi-Device Wireless Keyboard.

https://www.youtube.com/watch?v=Q6ucim7CYGg

Pozrite siNová herná klávesnica Logitech G810 Orion Spectrum

Ide o prvú plne vybavenú bezdrôtovú počítačovú klávesnicu s numerickou časťou, ktorá zároveň funguje aj pre ovládanie smartfónov a tabletov. Stlačením tlačidla Easy-Switch môžete ľahko prepínať medzi tromi súčasne pripojenými zariadeniami a písať na každom z nich. To sa zíde.

Logitech K780 Multi-Device FOB
ZDROJ | Logitech

Klávesy sú v plnej veľkosti a tvarované tak, aby bolo písanie pohodlné a presné. Klávesnica má pogumovanú lištu s mäkkým povrchom, do ktorej môžete vložiť rôzne mobilné zariadenia, či už smartfóny alebo tablety.

Logitech K780 Multi-Device Profile
ZDROJ | Logitech

Pozrite siLogitech ZeroTouch – prvý smart držiak do auta

Klávesnica má štíhly dizajn pevnej konštrukcie. Využiť ju môžete so zariadeniami s OS Windows, iOS a Android. Je vybavená USB technológiou Logitech Unifying a tiež Bluetooth Smart, takže máte na výber, aký spôsob pripojenia počítača, telefónu alebo tabletu použijete.

Logitech K780 Multi-Device Topdown
ZDROJ | Logitech

Pri nečinnosti prejde klávesnica do režimu spánku, vďaka čomu sa výrobca chváli výdržou batérií 24 mesiacov. Má však aj vypínač, ktorý použijete v prípade, že odídete od nej na dlhšie.

Logitech K780 Multi-Device Wireless Keyboard bude dostupná od júla 2016 a jej cena bola stanovená na 99,99 €.

Logitech K780 Multi-Device Wireless Keyboard_1
ZDROJ | Logitech

ZdrojLogitech

Komentáre k článku