Klasické hry od Disney vyšli vo vynovenej kolekcii na moderné konzoly

ZDROJ | Disney

Aladdin, The Lion King a The Jungle Book. Hry, ktoré si pamätá každý, kto vyrastal v 90. rokoch a mal doma počítač s Windows 98, najnovšie vychádzajú vo vynovenej kolekcii.

Hry, v ktorých išlo o to stlačiť v správny čas správne tlačidlo a kde ste museli mať nacvičený každý pohyb, aby ste prežili, no zároveň na tú dobu extrémne zábavné hry so skvelými soundtrackmi.

V rámci vynovenej kolekcie dostanete vylepšenú grafiku a bohatú ponuku bonusov. Príkladom sú grafické návrhy pôvodných hier, fotky z výroby či playlisty so soundtrackmi.

Pozrite siDisney+ oznámilo 12 nových seriálov zo sveta Marvel, ktoré pribudnú na streame

K dispozícii tiež bude viacero grafických verzií jednotlivých hier, takže si môžete vybrať, či chcete pôvodnú verziu alebo vylepšenú.

Hlavnou výhodou určite bude možnosť vrátiť čas v prípade, že zomriete. Pri náročnosti týchto hier to značne uľahčí hrateľnosť. Taktiež budete mať možnosť sa presunúť do ktorejkoľvek časti hry, napríklad do obľúbenej časti levelu. Samozrejmosťou je podpora trofejí. 

Napriek tomu, že dĺžka jednotlivých hier je iba pár hodín, sú určené skôr pre nostalgických hráčov, ktorí si ich takýmto spôsobom môžu pripomenúť na nových konzolách.

Novú trilógiu si môžete kúpiť za 31,90 € na PlayStation 4, Microsoft Windows, Nintendo Switch a Xbox One.

Komentáre k článku