Kimbino – zbavte sa papierových letákov pomocou mobilnej aplikácie

ZDROJ | Kimbino Green

Z našich schránok už častejšie vyťahujeme haldy letákov, než skutočnú poštu. Nie je to len neekologické, ale aj poriadne otravné. Aplikácia Kimbino vám pomôže zbaviť sa ich jednoducho a celkom bezplatne.

Aplikácia Kimbino v podstate slúži ako čítačka najaktuálnejších letákov od rôznych slovenských aj zahraničných obchodov a e-shopov. Ide o identické letáky, aké dostáva každý z nás do schránok, akurát v digitálnej podobe. Ako sa však vďaka aplikácii zbavíte letákov, ktoré dostávate do schránky nechcene?

Na schránku si samozrejme môžete nalepiť klasickú hlášku “Prosím nevhadzovať letáky”. Kimbino však ponúka o niečo presvedčivejšie nálepky, ktorými spropagujete ekologickejšiu distribúciu letákov aj vášmu okoliu.

Pozrite siHello Weather – prehľadná predpoveď počasia s veselým dizajnom

Letáky v aplikácii sú rozdelené do rôznych kategórií, od hypermarketov cez elektroniku a odev, až po drogériu a cestovanie. Po registrácii si však môžete vaše obľúbené obchody a reťazce pridať do vlastnej kategórie Obľúbené, vďaka čomu ich budete mať po ruke okamžite po spustení aplikácie.

Po kliknutí na názov obchodu sa vám zobrazí aktuálny leták, ale aj staršie letáky. Vo vedľajšom tabe nájdete pobočky daného obchodu v meste, v ktorom sa aktuálne nachádzate. Pri jednotlivých pobočkách sú dokonca vypísané aj otváracie hodiny.

Aplikácia Kimbino funguje perfektne a zrejme jej jediný nedostatok je chýbajúca verzia pre operačný systém iOS. Služba je však našťastie dostupná aj vo webovej verzii, ktorá funguje na iOS takmer rovnako dobre, ako natívna aplikácia. Stránku si teda môžete pridať ako ikonu na plochu a používať ju ako normálnu aplikáciu.

Kimbino – Aktuálne letáky, katalógy a zľavy95%

Veľkosť:
6,8 MB
Platforma:
Android 5.0 alebo novší
Cena:
0,00 €

Aplikácia Kimbino vám pomôže nahradiť papierové letáky vo vašej schránke digitálnymi a ekologickými letákmi, ktoré budete dostávať priamo do vášho smartfónu.

Komentáre k článku