Kickresume je odteraz pre študentov a učiteľov úplne bezplatný

Online nástroj na tvorbu životopisov Kickresume je od teraz pre všetkých vysokoškolských študentov a učiteľov úplne zadarmo. Pri registrácii stačí predložiť kartu ISIC, ITIC alebo EURO>26.

Kickresume je nástroj, ktorý slúži na jednoduché vytváranie kvalitných životopisov, motivačných listov a osobných webstránok. Používatelia majú k dispozícii predpripravené dizajny, ktorými môžu zaujať pri hlásení sa do svojej vysnívanej práce. Do teraz však boli tieto dizajny prístupné len za poplatok. To sa pre učiteľov a študentov vysokých škôl na Slovensku a v Česku mení.

“Personalistom prejde rukami niekoľko stoviek životopisov denne,” vysvetľuje Peter Ďuriš, CEO a spoluzakladateľ Kickresume. “V priemere strávia nad každým iba 6 sekúnd. Inými slovami, máte iba 6 sekúnd na to, aby vás ich životopis zaujal natoľko, že vás pošlú do ďalšieho kola.”

Pozrite siŠtudent vyvinul obal na telefón so zabudovaným „airbagom“

Tvorba kvalitného životopisu nie je jednoduchá a realita je taká, že jeho obsah skátka je všetko. Kickresume však tvorbu úhľadného životopisu výrazne uľahčuje. Držitelia karty ISIC, ITIC alebo EURO>26 sa môžu jednoducho registrovať na stránke Kickresume EDU, kde získajú prístup k viac ako 50 profesionálnym dizajnom pre životopis, motivačný list alebo kariérnu webstránku.

ZDROJ | Kickresume

Ak ste sa už na Kickresume v minulosti zaregistrovali, na vyššie uvedenom odkaze stačí kliknúť na tlačidlo Prihlásiť a po úspešnom prihlásení môžete do svojho profilu dodatočne zadať kartu ISIC, ITIC či EURO>26.

Služby Kickresume použilo celkovo viac ako 500-tisíc ľudí po celom svete, ktorým sa vďaka nej podarilo zamestnať v spoločnostiach ako Google, Facebook, NASA, Tesla či Apple. Z online nástroja tak môžu ťažiť najmä študenti, ktorí sa pri hľadaní svojej prvej práce nemusia trápiť vizuálom životopisu.

Komentáre k článku