Kendall Jenner a Will.i.am majú vlastné bezdrôtové slúchadlá BUTTONS

ZDROJ | i.am+

Známy spevák a producent Will.i.am (Black Eyed Peas) je známy svojimi výstrednosťami aj vo svete technológií. Najnovšie si ale povedal, že skúsi opäť niečo nové. Spojil sa s Naomi Campbell a Kendall Jenner a vytvorili nové plne bezdrôtové slúchadlá BUTTONS.

buttons-16
ZDROJ | i.am+

BUTTONS sú vcelku obyčajné stereo Bluetooth slúchadlá, ktoré však už na prvý pohľad zaujmú svojim dizajnom. Namiesto toho, aby boli nenápadné a schovali sa v ušiach, ich vonkajšia časť je až obrovská.

buttons
ZDROJ | i.am+

Dizajn tejto časti je vraj inšpirovaný vinylovou platňou. V oboch častiach sú magnety, ktoré pri zložení z uší sa spoja do akéhosi náhrdelníka. Aspoň tak nespadnú.

Vo vnútri sú 11 mm meniče pre čo najlepší zvuk. K smartfónu či iným kompatibilným zariadeniam sa pripájajú cez Bluetooth 4.0.

Podľa e-shopu iamplus.com majú mať BUTTONS výdrž 6 hodín na jedno nabitie, resp. viac ako 120 hodín počúvania. Batéria sa nabíja cez microUSB port.

buttons-5
ZDROJ | i.am+

Na kábli nechýba diaľkové ovládanie, v ktorom je aj mikrofón pre handsfree telefonovanie alebo hlasové ovládanie telefónu.

Campbell a Jenner v spoločnosti nie sú náhodou. Okrem toho, že vlastnia časť spoločnosti, určite stoja aj za rôznymi dizajnami slúchadiel. Kým bežné slúchadlá kúpite v niekoľkolých farbách, BUTTONS si budete môcť dopriať v až 8 farbách.

buttons-15
ZDROJ | i.am+

V predaji budú sivé, ružové, zlaté, čierne, bielo-ružové, zlato-biele, čierno-strieborné a zlato-čierne. Cena je stanovená na 229,95 USD.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdrojiamplus.com

Komentáre k článku