KEF LS50W – drahé, no imidžové reproduktory

Milovníci audia si tentokrát prídu naozaj na svoje. Spoločnosť KEF predstavila svoje exkluzívne bezdrôtové reproduktory KEF LS50W.

https://www.youtube.com/watch?v=4qBwgfnkZO0

Pozrite siKEF a Porsche Design dokážu zázraky na trhu s audiom

Reproduktory zaujmú v prvom rade premakaným dizajnom, ktorý si získa nie jedného fanúšika. Ak si reproduktory KEF umiestníte niekde do bytu, každý si ich všimne, keďže vyzerajú naozaj perfektne.

ls50-wireless-white-lifestyle-2
ZDROJ | KEF

Použité materiály tvorí prevažne hliník a horčík. Reproduktory budú podporovať 192kHz/24-bitové audio.

Výkon reproduktorov vás tiež môže pekne prekvapiť. 200 wattov doplní ešte ďalších 30 so zabudovanými zosilňovačmi.

ls50-pedigree
ZDROJ | KEF

Pozrite siBowers & Wilkins Nautilus – 23-ročná legenda + rozhovor

Poďme sa bližšie pozrieť na technické špecifikácie. Začnime frekvenčným rozsahom, ktorý závisí od nastavenia reproduktoru. Buď dostanete 40 Hz – 47 kHz (Pri silných basách), 43 Hz – 47 kHz (pri štandardnom nastavení), alebo 46Hz – 47kHz (pri slabých basách).

Reproduktory KEF LS50W ponúkajú bezdrôtové pripojenie, o ktoré sa postará kamoš Bluetooth 4.0 s kodekom aptX. Medzi možnosti pripojenia však patrí aj USB typ B, TOSLINK optický port, RCA analóg a Level Input. Pre konfiguráciu internetu nájdete na reproduktoroch aj 10/100 Mbps RJ45 Ethernet port.

ls50-wireless-input
ZDROJ | KEF

Pozrite siHarman Kardon ONYX MINI – reproduktor s ikonickým dizajnom

Máte na výber umiestnenie priamo na stojany, alebo na stôl. Akustické funkcie reproduktora zabezpečia prvotriedny zvuk, za ktorý si však aj poriadne zaplatíte.

Cena za pár týchto exkluzívnych reproduktorov je 2 200 dolárov, čo už vás donúti premýšľať, či niečo takéto naozaj potrebujete. Na druhej strane audifilov asi dlho presviedčať netreba.

ls50-wireless-interior-design-friendly
ZDROJ | KEF

ZdrojKEF

Komentáre k článku