Kaptivo – zdieľajte poznámky na tabuli s ostatnými

ZDROJ | KaptivoKaptivo

Kaptivo je koncept produktu, ktorý je schopný transformovať akúkoľvek pracovnú tabulu na on-line nástroj. Umožní vám automaticky zdieľať poznámky z tabule prostredníctvom smartfónov a tabletov.

Kaptivo
ZDROJ | Kaptivo

Pracovné tabule môžeme nájsť kdekoľvek – v kanceláriach, v školských triedach, výnimkou už nie sú ani niektoré domácnosti. Pomocou Kaptivo môžete zdieľať obsah, ktorý napíšete na tabuľu s kýmkoľvek chcete. Poznámky z tabule môžete zdieľať prostredníctvom PDF dokumentu, ale aj v reálnom čase.

https://www.youtube.com/watch?v=jF3X-tM10BE

Spolupracujte cez Kaptivo s kýmkoľvek

Používanie Kaptivo je celkom jednoduché. Môžete používať akúkoľvek tabulu, akékoľvek druhy pier a taktiež môžete spolupracovať s ľubovoľným počtom príjemcov. Príjemcovia sa môžu k zdieľaniu pripojiť prostredníctvom akéhokoľvek prehliadača alebo sprievodnej aplikácie. Aplikácia je dostupná pre operačné systémy Android a iOS.

Kaptivo
ZDROJ | Kaptivo

Kaptivo je schopný pracovať s tabuľou až do maximálnej veľkosti 1,8 metra x 1,2 metra. Pomocou inštrukcií dokážete produkt nainštalovať jednoduchým spôsobom. Inštalácia vraj trvá menej ako tri minúty. Zariadenie je potrebné inštalovať nad horným okrajom tabule, približne v jej strede.

Kaptivo
ZDROJ | Kaptivo

Poznámky bez rušivých objektov

Vo vnútri Kaptivo je digitálna kamera s CMOS senzorom, procesorom, možnosť WiFi a Bluetooth pripojenia. Kamera dokáže zachytávať, analyzovať scénu na bielej tabuli bez toho, aby nebola narušená napr. obrazom ľudskej postavy, taktiež aj tieňov a svetelných odrazov.

https://www.youtube.com/watch?v=C182V-vTtqk

Kaptivo automaticky ukladá kľúčové snímky v histórii. Pre používateľov by malo byť bez problémov dostať sa aj k starším snímkom, resp. zmenám, ktoré v reálnom čase nastali na ploche tabule.

V balení produktu sa nachádza samotný produkt, resp. kamera; ovládacia jednotka; ktorá sa nainštaluje k produktu nenápadným, diskrétnym káblom, napájací adaptér. Súčasťou je aj montážna jednotka, ktorá vám umožňuje nainštalovať produkt na stenu.

Momentálne môžete koncept podporiť na Kickstarter. Ak sa chcete stať majiteľom zariadenia, momentálne je potrebné podporiť kampaň za 159 dolárov a viac, čo je v prepočte cca. 139 €.

ZdrojKickstarter

Komentáre k článku