Kamera Pearl RearVision, vaše oči pri cúvaní

ZDROJ | Pearl

Nemáte na svojom aute cúvaciu kameru? Pomôcť si môžete zaujímavým nápadom, rámom na evidenčné číslo (ŠPZ) Pearl RearVision.

Pearl RearVision womaninstallation_final_large
ZDROJ | Pearl

Pozrite siBezdrôtová parkovacia kamera Mio na držiak EČV

RearVision je patentovaný hliníkový rám s rozmermi 312,3 x 160,0 x 23,7 mm, ktorý jednoduchým spôsobom pripevníte na „ŠPZ-ku“. V tomto ráme sú zabudované dve HD kamery, pričom jedna je optimalizovaná na denné svetlo a druhá je IR senzitívna pre použitie v noci.

Pearl RearVision licenseplate_2_cropped_solar
ZDROJ | Pearl

Každá z nich má 1/3” CMOS snímač so sedem prvkovou optikou svetelnosti f/2,0. O napájanie rámu sa stará 2 500 mAh batéria. V spodnej časti rámu je zabudovaný solárny panel na jej dobíjanie.

Pearl RearVision Cars
ZDROJ | Pearl

https://www.youtube.com/watch?v=HaIkoiZKnfA

Súčasťou RearVision kitu je aj automobilový adaptér, ktorý sa v aute pripája do OBD portu. Vybavený je osemjadrovým procesorom, 2 GB RAM a 8 GB eMMC pamäťou. Má zabudovaný aj reproduktor na zvukovú signalizáciu.

Pearl RearVision camera-layout
ZDROJ | Pearl

V balení je aj magnetický držiak na smartfón. Na komunikáciu medzi sebou a smartfónom sú všetky komponenty vybavené bezdrôtovými technológiami Dual band Wi-Fi 802.11a/b/g/n a Bluetooth 4.0.

Pearl RearVision Camera Frame Render_with Android
ZDROJ | Pearl
Pearl RearVision Camera Frame Render_with iPhone
ZDROJ | Pearl

Pozrite siCúvacia kamera je už aj pre bicykle?!

Aby ste mohli sledovať, čo sa deje za autom, si do smartfónu nainštalujete aplikáciu Pearl App. Po zosynchronizovaní potom na displeji telefónu vidíte prenášané video. Aplikáciu využijete v zariadeniach s iOS aj Android. Samotný rám je kompatibilný s autami vyrobenými od roku 1996 a novšími.

Kit cúvacej kamery Pearl RearVision je momentálne ponúkaný na stránke Pearl Auto a dostupný bude iba v USA, a to od septembra 2016. No už teraz si ho môžete predobjednať za 499,99 $. No čo poviete? Šikovný nápad.

Pearl RearVision Kamama Founder Group 20160518-2180 Final HighRes
ZDROJ | Pearl

ZdrojPearl

Komentáre k článku