Kailo vás zbaví bolesti vďaka nanotechnológií

ZDROJ | Kailo

Kailo je nanotechnologická náplasť, ktorá interaguje s elektrickými signálmi vo vašom tele a tak prirodzeným spôsobom zmierňuje bolesť. Znie to ako z reklamy na teleshopping, však? Údajne to však naozaj funguje.

Kailo využíva elektrinu, ktorá sa nachádza v ľudskom tele. Obsahuje množstvo nanokondenzátorov, ktoré fungujú v súlade s elektrickým systémom tela ako bioanténa.

Počas aplikovania cíti používateľ teplo, ktoré vzniká vtedy, keď jeho nervový systém začne reagovať. Ak sa náplasť správne umiestní, bude (aspoň podľa výrobcu) poskytovať úľavu. Po zvládnutí bolesti sa môže ubolené telo vrátiť k normálnemu životu.

Viac ako 90 % zákazníkov nachádza úľavu od bolesti bez ťažkých liekov alebo chirurgického zákroku.

Vďaka silnému elektrickému poľu tela sa dá Kailo nosiť nielen priamo na pokožke, ale aj na oblečení, dokonca i na mikine. Používatelia tak majú istú flexibilitu v tom, kde ju umiestnia, aby im to najlepšie vyhovovalo a neobmedzovalo.

Náplasť Kailo pozostáva z troch vrstiev:

ZDROJ | Kailo

Dole [1] sa nachádza nevodivá vrstva, vyrobená zo špeciálneho druhu syntetického polyméru, ktorý funguje ako základ pre zmes častíc. Tento laminát pomáha chrániť častice pred trením a poškodením vodou.

V strede [2] sú samotné nanočastice, ktoré interagujú s telom ako s elektrickým okruhom. Obsahujú miliardy nabitých nanokondenzátorov pracujúcich ako antény usmerňujúcich komunikáciu v tele tak, aby necítilo bolesť.

Hore [3] vidíme substrát, ten pokrýva nanočastice, drží všetko pokope a zároveň je vode- , potu- a prachuvzdorný.

Výrobca zdôrazňuje, že aby mohla náplasť správne fungovať, musí byť správne umiestnená. Používatelia konštatujú okamžitú úľavu, dokonca aj po odlepení cítia pozitívne účinky. Všetko závisí od druhu bolesti, resp. choroby, ktorú má konkrétny používateľ.

Úľava od bolesti závisí od dráh nervového systému ľudského tela, pri správnom umiestnení môže často dôjsť k malému testovaniu typu pokus/omyl. Kailo začne pôsobiť v priebehu niekoľkých sekúnd, takže je celkom ľahké zistiť, či sa našlo správne miesto. Používateľ posúva Kailo v rôznych smeroch, až kým nepocíti úľavu. Potom môže odstrániť lepiacu podložku a aplikovať náplasť na dané miesto.

Kailo výborne funguje najmä na týchto častiach tela.ZDROJ | Kailo

Ľudia používajú Kailo takmer na každý druh bolesti. Kailo pomáha aj pri prirodzenej úľave kĺbov, svalov a nervov.

ZDROJ | Kailo

Kailo sa dodáva s púzdrom a malým balením lepidiel, ktoré sa dajú ľahko aplikovať na zadnú časť náplasti pre pohodlnú aplikáciu. Ak stratí lepivosť, jednoducho sa nanesie nová lepiaca vrstva. Kto nechce používať pribalené lepidlo, môže na upevnenie náplasti využiť atletické sťahovadlá, alebo lekárske elastické obväzy.

ZDROJ | Kailo

Kailo sa objavilo na crowdfundingovej kampani, kde je možné objednať si jednu náplasť (momentálne) za 119 dolárov, alebo dve balenia za 199 dolárov. Istou zárukou pre tých, ktorí o tomto systéme uvažujú je, že náplasť už spokojne využívajú tisícky ľudí.

ZDROJ | Kailo

Firma ponúka 14-dňovú záruku vrátenia peňazí, ak Kailo nebude potláčať bolesť. Výrobca to však podmieňuje telefonickou konzultáciou, počas ktorej si operátor overí, či bola náplasť správne umiestnená. Takmer vo všetkých prípadoch, keď sa zdalo, že nefunguje, to bolo zapríčinené výberom zlého miesta aplikovania náplasti. Po tom, čo zákazníkom pomohli nájsť správne umiestnenie, malo Kailo menej ako 1 % reklamácií.

ZDROJ | Kailo

ZdrojIndiegogo

Komentáre k článku