Jedinečné slúchadlá od Luzli prevzali dizajn z remienkov na hodinkách

ZDROJ | Luzli

Luzli Roller MK01 sú precízne vyrábané slúchadlá, ktoré kombinujú špičkovú techniku a patentovaný dizajn so skladacím mechanizmom. Výrobca sa inšpiroval kvalitou a dokonalosťou švajčiarskych hodiniek.

ZDROJ | Luzli

Každá sada slúchadiel je ručne vyrobená vo Švajčiarsku, návrh vytvorilo duo Dina Guth a Andy James Lee. Skladajú sa z čistého hliníka a nehrdzavejúcej ocele, poslucháčom majú ponúknuť výnimočnú kvalitu zvuku s vyváženým frekvenčným podaním. Už na prvý pohľad pôsobia luxusom a trvácnosťou, ktorá by mala vydržať niekoľko generácií.

ZDROJ | Luzli

Britská kreativita a švajčiarska konštrukcia robia zo slúchadiel Roller MK01 dobré meno európskemu dizajnu. Každému detailu sa venovala maximálna pozornosť a výsledok pôsobí ako umelecké dielo, nie bežný spotrebný tovar.

https://youtu.be/os9-JaKFpbE

Vďaka valcovému dizajnu konštrukcie sa z Roller MK01 stávajú najmenšie slúchadlá svojho druhu v zloženom stave. Na rozdiel od konkurencie Luzli nepoužíva plast, ale vysoko kvalitné materiály, ktoré používateľ očakáva skôr od prémiových hodiniek ako od slúchadiel.

ZDROJ | Luzli

Čelenka má až 22 samostatných pružín z nehrdzavejúcej ocele, ktorá sa výborne prispôsobí hlave používateľa a tak je pohodlnejšia pre najrozličnejšie tvary a veľkosti.

ZDROJ | Luzli

Meniče sú veľké 30 mm, impedanciu majú 32 ohmov s hladinou akustického tlaku do 114 dB. Ich maximálny výstupný výkon je 20 mW (0,08 V) a menovitý výkon 10 mW (0,57 V). Celkové harmonické skreslenie Roller MK01 je 0,178V < 0,5 %

Výrobca ponúka v balení okrem slúchadiel v štýlovej drevenej skrinke semišovú cestovnú tašku, dve sady pamäťových náušníkov, čistiacu handričku, odnímateľný kábel (1,5 m) a možnosť nechať si vyryť na tabuľku svoje meno, prípadne ľubovoľný nápis.

ZDROJ | Luzli

K jedinečnému dizajnu a vynikajúcemu už tak trochu patrí exkluzívna cena. Tá sa pri tomto modeli zastavila na 3 240 eur. Napriek ich cene ide o najlacnejšie slúchadlá, ktoré má Luzli v ponuke, nemajú podporu bezdrôtového prenosu zvuku, chýba aj aktívne potláčanie hluku.

ZdrojLuzli

Komentáre k článku