JBL TUNE120TWS sú dizajnové, bezdrôtové a cenovo dostupné

Absolútne bezdrôtové slúchadlá do uší s elegantným a pohodlným dizajnom sú novým prírastkom do JBL rodiny.

JBL rozširuje svoje portfólio o skutočne bezdrôtové a cenovo dostupné slúchadlá JBL TUNE120TWS. Výkonný zvuk má zabezpečiť 5,8 milimetrový menič, ktorý je podporený JBL Pure Bass zvukom.

ZDROJ | JBL

Výrobca tentokrát vsadil na tri farebné varianty a to bielu, modrú a čiernu. Púzdro má elegantný tvar a samotným slúchadlám poskytne energiu na 12 hodín hrania. Štuple na jedno nabitie vydržia hrať 4 hodiny, teda celkovo 16 hodín nebudete potrebovať nabíjačku. Po 15 minútach nabíjania slúchadla zvládnu hrať ďalšiu hodinu. Na úplne nabitie slúchadiel aj puzdra budete potrebovať 2 hodiny.

ZDROJ | JBL

Samotné štuple majú ergonomické tvarovanie prispôsobené dlho trvajúcemu komfortu, v balení sú tri veľkosti nástavcov do uší. Ovládanie slúchadiel je na ich chrbátiku, obe sú aktívne na ovládanie a rozumejú si so Siri a Google Now. Asistentov prebudíte jediným stlačením tlačidla.

ZDROJ | JBL

JBL TUNE120TWS vedia poslúžiť ako hands free sada na telefonovanie, pričom hovory sú stereo.  Hmotnosť slúchadiel s nabíjacím púzdom je príjemných 73 gramov.

Slúchadlá sú na stránke slovenského distribútora dostupné za 99,00€. 

Komentáre k článku