JBL sa pochválilo novým portfóliom Bluetooth reproduktorov

ZDROJ | JBL

JBL aktualizovalo svoje verzie obľúbených modelov Xtreme 2, GO2 a JBL Clip 3. Na veľtrhu spotrebnej elektroniky v Berlíne sa o pozornosť poslucháčov uchádzali modely JBL Go 3 a JBL Clip 4 spolu s veľkými reprákmi PartyBox On-The-Go a PartyBox 310.

JBL Go 3

ZDROJ | JBL

Najmenší model v ponuke JBL. Mimoriadne prenosný reproduktor sľubuje až 50-hodinovú výdrž batérie, odolnosť voči prachu a vode (IP67). Nabíja sa cez USB-C port, ponúka množstvo farebných verzíí (napríklad čiernu, modrú, zelenú, bielu, červenú, ružovú). Nechýba integrované pútko. JBL Go 3 sa začne predávať v októbri 2020 za 39,95 dolárov.

Pozrite siTrojica bezdrôtových slúchadiel od JBL poteší každé ucho

JBL Xtreme 3

ZDROJ | JBL

Reproduktory majú vylepšené meniče a dvojicu basových radiátorov. Ponúkajú 15-hodinovú výdrž na jedno nabitie, odolnosť voči prachu a vode (IP67). Bezdrôtový prenos zvuku zabezpečuje Bluetooth 5.1. Nabíjajú sa cez USB-C. JBL Xtreme dostávajú tri nové farby (čiernu, modrú a maskáčovú – squad).

JBL Xtreme 3 sa začnú predávať v októbri za 349,95 dolárov, čo je rovnaká cena, ako dnes dáte za predchádzajúcu generáciu, JBL Xtreme 2.

JBL Clip 4

Prenosnosť reproduktora vylepšuje integrovaná karabína, nechýba odolnosť voči prachu a vode (IP67). Navýber bude vo farbách: čierna, modrá, modro-ružová, červená, squad, ružová, zelená a biela. Predávať sa začne v novembru za 69,95 dolárov, čo je o 10 dolárov viac ako stojí súčasný model.

Pozrite siJBL PartyBox 1000 s výkonom 1 100W je skutočná párty lahôdka

JBL PartyBox On-The-Go

Výkonný reproduktor (100 W) so zvukom JBL Pro Sound poteší odolnosťou voči striekajúcej vode (IPX4), čo sa na poriadnej party môže bežne prihodiť. Aj tento model má polstrovaný ramenný popruh. Výdrž na jedno nabitie je 6 hodín, čo je postačujúca hodnota.

Už tradične dostanú používatelia bezdrôtový mikrofón s equalizérom a echo efektom či funkciu svetelnej šou. Nechýbajú fyzické mikrofónové a gitarové vstupy. PartyBox On-The-Go je dispozícii už teraz za 299,95 dolárov.

JBL PartyBox 310

Nový party box ponúka výkon až do 240 wattov, 18-hodinovú výdrž na jedno nabitie či odolnosť voči striekajúcej vode. Používatelia si môžu vyskúšať svetelnú šou so synchronizáciou cez aplikáciu PartyBox. Ani tu nechýbajú duálne mikrofónové a gitarové vstupy so zabudovaným vokálnym ladením. PartyBox 310 sa začne predávať koncom v septembra.

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou redaktora na výstavu IFA 2020 v Berlíne ďakujeme Oficiálnemu zastúpeniu Berlínskych veľtrhov v SR.

Zdroj9to5toys

Komentáre k článku