JBL Flip 6 bude váš verný spoločník na cestách

ZDROJ | JBL

Napriek tomu, že JBL Flip 6 prináša inovácie zvnútra aj zvonka, zostáva verný odkazu legendárnym predchodcom. Nové logo, prémiové materiály a aktualizovaná farebná ponuka naznačuje, že sa zmeny odohrali aj v tom najdôležitejšom – vo zvuku.

Flip 6 je kompaktný Bluetooth reproduktor určený najmä do exteriéru, nechýba certifikát IP67 s odolnosťou proti prachu a vode. Aj 12-hodinová výdrž batérie ukazuje, že si s reproduktorom užijete veľa zábavy kdekoľvek sa ocitnete.

Z farebnej ponuky si vyberie naozaj každý.ZDROJ | JBL

Novinka obsahuje dva pasívne žiariče, výkonný basový reproduktor v tvare závodnej dráhy a oddelený výškový reproduktor. JBL Flip 6 by tak mal ponúknuť vyrovnanú hudobnú reprodukciu s jasným podaním od basových tónov, až po výšky, vrátane achilovej päty mnohých prenosných reproduktorov, v stredových pásmách.

Pozrite siJBL Flip 5 je zvukový parťák do každého počasia

ZDROJ | JBL

Flip 6 je možné použiť aj v režime PartyBoost, kde ho môžete pripojiť k iným kompatibilným reproduktorom JBL a zvýšiť tak hlasitosť, ako aj priestorové podanie zvuku. Mimochodom, o bezdrôtový prenos signálu sa stará Bluetooth 5.1.

Flip 6 je výkonnejší ako jeho predchodcovia a ponúka najnovšiu špičkovú zvukovou technológiou JBL.

ZDROJ | JBL

Novinka sa začne predávať v novembri za 139 eur. Najväčším problémom bude zrejme vybrať si tú správnu farbu. Výrobca ich totiž bude ponúkať v prevedení: Dusty Pink, Grey Stone, River Teal, Fiesta Red, Ocean Blue, Midnight Black, Steel White, Forest Green a Squad. Tak ktorú by ste si vybrali vy?

ZDROJ | JBL

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku