JBL Cinema 300 a 500: doprajte vášmu domácemu kinu kvalitný zvuk

Ak si radi užívate kvalitný zvuk či už počas filmu alebo pri počúvaní skladieb vášho obľúbeného interpreta, bude vám značka JBL určite známa. Portfólio reproduktorov tejto americkej spoločnosti doplnila dvojica nových systémov, ktoré aj napriek svojim malým rozmerom potešia všetkých milovníkov kvalitnej hudby.

JBL Cinema 300

K plnohodnotnému filmovému alebo hudobnému zážitku neodmysliteľne patrí kvalitná reproduktorová sústava. Doby kedy sme si vystačili s mono reproduktorom našej čiernobielej televízie sú už nenávratne preč a náročnosť užívateľov rastie zo dňa na deň. Tohto trendu si je vedomá aj americká spoločnosť JBL, ktorá sa zaoberá vývojom audio produktov a tak svoju škálu reproduktorových systémov doplnila o dvojicu nových modelov Cinema 300 a Cinema 500. Obidva nové reproduktorové systémy spájajú okrem malých rozmerov aj prvky dizajnu označované ako JBL Weave. Systémy ponúkajú 5.1 kanálový zvuk a tak vaše ušné bubienku bude obšťastňovať štvorica satelitných reproduktorov, spolu so stredovým reproduktorom a výkonným 150 W subwooferom.

JBL Cinema 300

Kvalitné basy však nie sú jediným parametrom, ktorý vám bude v prípade reproduktorov JBL Cinema 300 a Cinema 500 robiť radosť. Spoľahnúť sa budete môcť aj čistú reprodukciu zvuku v celom zvukovom spektre. Všetky jednotlivé komponenty reproduktorového systému totiž boli vytvorené tak aby fungovali ako jednotný systém. Reproduktorový systém JBL Cinema 300 môžete mať už za 499 USD (345,71 €) a ak si priplatíte 200 USD (138,56 €) budete si môcť dopriať model Cinema 500. Získate tak oproti lacnejšiemu modelu reproduktory s väčším 3“ kužeľom a nižšie položený crossover point.

Komentáre k článku