Jabra má športové slúchadlá s novými funkciami

ZDROJ | mdcgadgetstore

Populárne slúchadlá Jabra Sport Pulse a Jabra Sport Couch prichádzajú so svojou aktualizovanou verziou a budú monitorovať vašu fitness aktivitu.

Prvé nové sú Jabra Sport Pulse Special Edition, ktoré budú mať v sebe zabudovaný senzor na monitorovanie VO2 max (maximálna rýchlosť spotreby kyslíka). Ide o údaj, ktorý sa ideálne hodí ako ukazovateľ aeróbnej výkonnosti. Monitorovanie VO2 max tak doplní už zabudovaný senzor srdcového tepu.

https://www.youtube.com/watch?v=ZGjdYLtr7Og

Ako podpora bude slúžiť smartfón aplikácia Jabra Sport Life app. Aktualizované slúchadlá budú disponovať tiež možnosťou trénovania, ktorá bude pracovať podľa aktuálnej srdcovej činnosti a hodnoty VO2 max.

Jabra app
ZDROJ | jabra
Jabra_Sport_Pulse_Black_02
ZDROJ | wiggle

Pozrite siTECHBOX roka 2015: Predstavujeme Jabra Sport Coach

jabrapulse-3
ZDROJ | runsociety

Druhými aktializovanými slúchadlami sú Jabra Sport Coach Special Edition, ktoré v sebe už podľa názvu nesú zabudovaného trénera, ktorý však bol aj v staršej verzii.

https://www.youtube.com/watch?v=mUYQxVyLagY

Novinkou bude TrackFit pohybový senzor, ktorý bude vedieť počítať opakovania pri cvičení, čo už je naozaj šikovná vecička. Senzor má už teraz vedieť monitorovať cviky ako brušáky, kliky, drepy, alebo angličáky.

Jabra-Sport-Coach-thumb1-960x540
ZDROJ | runsociety

Pozrite siKombinácia elegantného dizajnu a vynikajúceho zvuku, to je Jabra Eclipse

Obe slúchadlá sú navyše bezdrôtové a prepojíte ich už tradične cez Bluetooth. Navyše sú certifikované IP55, čím sú odolné voči prachu a vode. Navyše dostanete predĺženú trojročnú záruku proti poškodeniu potom. V pracovnom režime by mali vydržať okolo piatich hodín.

Jabra_Sport_Coach-1400x1400
ZDROJ | jabra

Jabra sľubuje aj vylepšené basy, pasívne potláčanie hluku a lepšiu kvalitu zvuku. Pre vyššiu pohodlnosť by ste v krabici mali nájsť aj pohodlné penové nastavce do uší.

Pozrite siJabra Storm – menej hluku, viac zvuku a hlavne komfortu

Jabra Sport Coach Special Edition a Jabra Sport Pulse Special Edition by sa mali začať predávať už v septembri. Ceny by mali byť v rozmedzí od 120 po 150 €.

Napriek vyššej cene si pri Jabre môžete byť istí kvalitou a zaujímavými funkciami. S pridaným počítadlom opakovaní a senzorom VO2 max tak dostanete ideálny doplnok na cvičenie.

Zdrojjabra

Komentáre k článku