Jabra Elite Sport sú skutočne bez jediného kábla

Na medzinárodnej výstave IFA 2016 nechýbala ani spoločnosť Jabra. Tá okrem inovovaných verziu svojich slúchadiel Coach, Pulse a nového modelu Jabra Halo Free predstavila aj jednu skutočne unikátnu novinku. Tou sú skutočne bezdrôtové slúchadlá Jabra Elite Sport.

recenziaJabra ELITE active 65t kvalita so škvrnkami nedokonalostí

Nové slúchadlá Jabra Elite Sport sú teda jasným dôkazom, že Jabra to so športovými slúchadlami myslí naozaj vážne. Nové slúchadlá sa tak stanú priamym konkurentom slúchadiel Samsung Gear IconX, oproti ktorým však ponúknu niekoľko funkcií navyše.

Jabra Elite Sport TB_01

Jedná sa teda tiež o dvojicu samostatných slúchadiel, ktoré navzájom nie sú spojené káblom, ale po vzore svojich súrodencov v podobe modelov Coach a Pulse, ponúknu aj tieto slúchadlá fitness funkcie navyše.

Pozrite siJabra má športové slúchadlá s novými funkciami

Slúchadlá teda dokážu okrem prehrávania hudby zmerať váš srdcový tep s 90 % presnosťou a vyhodnotia vám aj hodnoty VO2 Max.

Jabra Elite Sport TB_03

Samozrejme okrem toho získate informácie aj o prejdenej vzdialenosti, počte krokov, či množstve spálených kalórií. Všetky takto získané informácie sa zhromažďujú v aplikácii Jabra Sport Life.

Čo sa samotných slúchadiel týka, nebudete sa musieť báť zobrať si ich von keď prsí, alebo keď budete športovať v prašnom prostredí. Ponúkajú totiž krytie IP67.

Jabra Elite Sport TB_05

Jabra Elite Sport TB_04

Obe slúchadlá sa nabíjajú pomocou pribalenej nabíjacej stanice a na jedno nabitie vydržia 3 hodiny prehrávania hudby. Jabra Sport Elite sa do predaja dostanú už 30. októbra, ale zatiaľ sa budú predávať exkluzívne na americkom trhu za 249,99 USD. Ostáva teda dúfať, že neskôr sa objavia aj u nás.

Jabra Sport Elite 01
ZDROJ | Jabra

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou na výstavu IFA 2016 ďakujeme spoločnostiam Huawei a Samsung.

ZdrojJabra

Komentáre k článku