Jabra Elite 85h vraj odfiltrujú aj okoloidúci vlak!

ZDROJ | Jabra

Jabra na CESe predstavila nové bezdrôtové slúchadlá s aktívnym odbúravaním okolitého hluku (ANC), ktoré vraj dokážu odfiltrovať aj okoloidúci vlak. Ťažko povedať, či aj ten slovenský, uvidíme v teste, no nové slúchadlá Jabra Elite 85h na to chcú využívať umelú inteligenciu.

súbojBezdrôtové slúchadlá Jabra Elite 85h vs Panasonic RP-HTX90N

ZDROJ | Jabra

Jabra Elite 85h sú takmer klasické over ear slúchadlá, no už na prvý pohľad je jasné, že budú patriť do prémiovejšieho segmentu. Hliník a jemná koža sú tomu jasným príkladom. Poteší však aj odolnosť voči vode (dažďu) a prachu – IP52. Vo vnútri sú 40 mm meniče.

recenziaJabra ELITE active 65t kvalita so škvrnkami nedokonalostí

Výrobca ale nestavil len na prémiové materiály. Slúchadlá Jabra Elite 85h sú vybavené systémom SmartSound. Jeho úlohou je automatická analýza okolitého hluku a aplikácia presného nastavenia prehrávaného zvuku tak, aby bol čo najkvalitnejší. Preložené – v akomkoľvek prostredí majú slúchadlá hrať čo najlepšie s čo najlepším odburávaním okolitého hluku.

ZDROJ | Jabra

V základe sú tri režimy – Na verejnosti, Na cestách a V súkromí, pričom každý režim je možné nastaviť podľa preferencií majiteľa. Na filtrovanie okolitého hluku Jabra využíva technológiu audEERING, ktorá vie detegovať cez 6 000 rôznych zvukov.

Slúchadlá Jabra Elite 85h sú bezdrôtové, k smartfónu či inému zdroju sa pripájajú pomocou Bluetooth 4.2. Výrobca sľubuje výdrž na jedno nabitie až 32 hodín, dokonca v režime s aktívnym potláčaním okolitého hluku! Batéria sa nabíja pomocou USB-C portu. Na tele je vraj až 8 mikrofónov.

ZDROJ | Jabra

Chýbať nesmie ani využitie hlasových asistentov. Slúchadlá podporujú Amazon Alexa, Apple Siri a Google Assistant. Využiť je ich možné až pri spáraovaní so smartfónom či počítačom. Keď už budete mať slúchadlá pripojené k smartfónu, môžete využiť aj appku Jabra Sound+ pre nastavenia slúchadiel.

ZDROJ | Jabra

Slúchadlá Jabra Elite 85h prídu na trhu v apríli s cenou 299 €. Predávať sa budú v 4 farbách.

ZDROJ | Jabra

ZdrojJabra

Komentáre k článku