Jabra Elite 85h vraj odfiltrujú aj okoloidúci vlak!

Jabra na CESe predstavila nové bezdrôtové slúchadlá s aktívnym odbúravaním okolitého hluku (ANC), ktoré vraj dokážu odfiltrovať aj okoloidúci vlak. Ťažko povedať, či aj ten slovenský, uvidíme v teste, no nové slúchadlá Jabra Elite 85h na to chcú využívať umelú inteligenciu.

ZDROJ | Jabra

Jabra Elite 85h sú takmer klasické over ear slúchadlá, no už na prvý pohľad je jasné, že budú patriť do prémiovejšieho segmentu. Hliník a jemná koža sú tomu jasným príkladom. Poteší však aj odolnosť voči vode (dažďu) a prachu – IP52. Vo vnútri sú 40 mm meniče.

Výrobca ale nestavil len na prémiové materiály. Slúchadlá Jabra Elite 85h sú vybavené systémom SmartSound. Jeho úlohou je automatická analýza okolitého hluku a aplikácia presného nastavenia prehrávaného zvuku tak, aby bol čo najkvalitnejší. Preložené – v akomkoľvek prostredí majú slúchadlá hrať čo najlepšie s čo najlepším odburávaním okolitého hluku.

ZDROJ | Jabra

V základe sú tri režimy – Na verejnosti, Na cestách a V súkromí, pričom každý režim je možné nastaviť podľa preferencií majiteľa. Na filtrovanie okolitého hluku Jabra využíva technológiu audEERING, ktorá vie detegovať cez 6 000 rôznych zvukov.

Slúchadlá Jabra Elite 85h sú bezdrôtové, k smartfónu či inému zdroju sa pripájajú pomocou Bluetooth 4.2. Výrobca sľubuje výdrž na jedno nabitie až 32 hodín, dokonca v režime s aktívnym potláčaním okolitého hluku! Batéria sa nabíja pomocou USB-C portu. Na tele je vraj až 8 mikrofónov.

ZDROJ | Jabra

Chýbať nesmie ani využitie hlasových asistentov. Slúchadlá podporujú Amazon Alexa, Apple Siri a Google Assistant. Využiť je ich možné až pri spáraovaní so smartfónom či počítačom. Keď už budete mať slúchadlá pripojené k smartfónu, môžete využiť aj appku Jabra Sound+ pre nastavenia slúchadiel.

ZDROJ | Jabra

Slúchadlá Jabra Elite 85h prídu na trhu v apríli s cenou 299 €. Predávať sa budú v 4 farbách.

ZDROJ | Jabra

ZdrojJabra

Komentáre k článku