iStores otvorí najväčšiu predajňu Apple Premium Reseller na Slovensku

Spoločnosť WESTech, s.r.o., ktorá je prevádzkovateľom najväčšej siete prémiových predajní Apple na Slovensku, otvorí zajtra, teda v piatok 19. Mája najväčšiu predajňu Apple Premium Reseller na Slovensku. Boli sme sa na ňu pozrieť.

Nová predajňa bude situovaná v obchodnom centre Avion Shopping Park v Bratislave. Možno viete, že predajňa iStores už v tomto nákupnom centre bola. Tá nová však ponúkne dvojnásobok predajnej plochy a aj úplne nové služby.

Okrem možnosti kúpy produktov Apple, originálneho príslušenstva a tiež príslušenstva k Apple produktom od iných výrobcov tak návštevníci získajú aj nejaké služby navyše.

Pozrite siiPhone 8 odhalený. Takto má vyzerať vlajková loď od Apple

Budú k nim patriť najmä konzultácie, školenia a možnosť pomoci s nastavením zariadení. Neskôr by mal pribudnúť aj servis produktov priamo v predajni, ktorý zabezpečí menšie opravy na počkanie.

Posúvame zákaznícku skúsenosť na úplne novú úroveň,” hovorí Matej Sršeň, riaditeľ spoločnosti WESTech a vysvetľuje: “vďaka certifikovanému tímu expertov, novým službám a možnostiam priamo v predajni, si budú naši zákazníci môcť od nás odniesť nielen nové produkty, ale kompletné riešenia. Nepôjde len o efektívnejší servis v prípade potreby technického zásahu, ale aj rôzne školenia, pomoc pri práci so softvérom, inštalácii či dôkladnom poznaní produktu.

Samozrejme si iStores pri príležitosti otvorenia novej predajne pripravilo aj špeciálnu akciu pre svojich zákazníkov. Zajtra si teda v novej predajni budete môcť kúpiť napríklad MacBook Air už za 799 €, alebo nový iPhone 7 už od 629 €.

Okrem toho nebude chýbať ani 10 % zľava na všetky produkty ponúkané v tejto predajni. Viac informácií o novej predajni a špeciálnej ponuke na https://www.istores.sk/avion.

Komentáre k článku