iRobot Roomba 960 – lacnejší, no predsa s mobilnou appkou

ZDROJ | iRobot

Americký výrobca iRobot predstavil svoj druhý robotický vysávač v sérii 9xx. Po top modeli Roomba 980 z minulého roku prichádza nižší model, ktorý poteší nielen cenou, ale aj funkciami. S cenou necelých 700 dolárov, resp. 700 € ponúkne mnoho zaujímavých funkcií práve z top modelu, ktorého cena je o tri stovky vyššia.

RECENZIAiRobot Roomba 966 – lacnejší, no stále výborný pomocník

https://www.youtube.com/watch?v=XIPzSmwClJ8

RECENZIA iRobot Roomba 980 – robotický vysávač, ktorý dospel

iRobot Roomba 960 využíva systém iAdapt 2.0 s vizuálnou navigáciou, teda kamerkou na hornej strane vysávača.

Rozdielom je menšia kapacita batérie, ktorá dokáže živiť vysávač 75 minút. Našťastie jej ale nechýba automatické dobíjanie v prípade vybitia, takže aj keď nepovysáva celú plochu, je schopná sa ísť dobiť a vysávanie dokončiť neskôr.

RECENZIAiRobot Roomba e5 – dostupnejší a so zásadnými novinkami

iRobot Roomba 960 3
ZDROJ | iRobot

Novinke nechýba ani spojenie s mobilnou appkou iRobot HOME App, cez ktorú je možné nielen 960-tku nastaviť, ale aj sledovať v akom je stave a koľko toho povysávala.

https://www.youtube.com/watch?v=sdUzMstNwzY

Hoci je Roomba 960 lacnejšia, nechýbajú jej ani bezštetinové kefy systému AeroForce, výkonnejší motor druhej generácie či lepší HEPA filter.

V balení je navyše aj jedna nová virtuálna stena, resp. maják. Novinka je zatiaľ len na americkom trhu s cenou 699,99 USD. Kedy sa dostane na náš trh zatiaľ nie je známe.

https://www.youtube.com/watch?v=UnEgPgvXuf4

ZdrojiRobot

Komentáre k článku