iRobot pomáha s vysávaním v domácnosti už 15 rokov

Ani sa to nezdá, ale od uvedenia prvého robotického vysávača iRobot uplynulo už 15 rokov. Za túto dobu sa technológie, ktoré robotické vysávače iRobot ponúkajú podstatne zmenili. Zmenili sa však aj samotné série, ktoré sú aktuálne na trhu.

Prvá generácia vysávača iRobot sa trochu podobá aj na tú súčasnú.
ZDROJ | iRobot Prvá generácia vysávača iRobot sa trochu podobá aj na tú súčasnú.

Od uvedenia prvého robotického vysávača iRobot Roomba sa na celom svete predalo viac ako 20 miliónov týchto robotických pomocníkov. Aktuálne sa totiž na našom trhu predávajú tri základné série robotických vysávačov iRobot. Séria 600, ktorá je určená na základné robotizované vysávanie domácnosti. Aj napriek základnej triede však v nej nájdete všetky známe funkcie.

Pozrite siNové iRobot Roomba 690 a 890 prídu aj s Wi-Fi

Séria 800 ponúka niekoľko funkcií navyše, ako je napríklad pripojenie k aplikácii prostredníctvom Wi-Fi siete. Podstatným vylepšením v tomto prípade sú však patentované kefy AeroForce, ktoré ponúknu podstatne výkonnejšie vysávanie a jednoduchšiu údržbu.

Pozrite siiRobot Roomba 880 po vyše pol roku fungovania v domácnosti

Tí najnáročnejší však určite siahnu po sérii 900, ktorá ponúka to najlepšie, čo iRobot za 15 rokov na trhu objavil. Nechýba tak unikátny systém navigácie iAdapt 2.0, alebo ešte výkonnejší systém pre vysávanie kobercov.

Pozrite siiRobot Roomba 980 po vyše 200 dňoch používania

Pre jednoduchšie porovnanie jednotlivých modelov sme pripravili pre vás video, v ktorom nájdete všetky rozdiely jednotlivých sérií.

Vďaka tomu si budete vedieť podstatne jednoduchšie vybrať robotický vysávač iRobot Roomba, ktorý vyhovuje vašim podmienkam a pomôže vám ušetriť nemalé množstvo času, ktorý by ste inak strávili vysávaním vašej domácnosti.

Komentáre k článku