iPhone X Tesla – vlajková loď od Apple so solárnym panelom a šialenou cenou

Ruská značka Caviar, ktorá sa venuje výrobou prehnane drahých gýčových obalov pre iPhony, najnovšie predstavila iPhone X Tesla, smartfón so solárnym panelom, ku ktorému nabíjačku vraj potrebovať nebudete.

https://www.youtube.com/watch?v=qkPvJ6MgZS8

Čo sa týka dizajnu, iPhone X Tesla sa môže pochváliť monochromatickým čiernym farebným spracovaním, ktoré tvorí obal odolný voči nárazom. Ten je vyrobený z uhlíkových vláken a mal by disponovať certifikáciou IP67 proti vode a prachu. Nebola by to firma Caviar, keby chýbali zlaté prvky. Pozlátenú časť tvorí 24 karátové zlato. Zadnú časť tvorí samotný solárny panel.

ZDROJ | Caviar

Pozrite siDrahý iPhone X môže byť ešte drahší, vďaka zlatu a solárnemu panelu

iPhone X Tesla budete môcť vďaka solárnemu panelu nabíjať pomocou svetla. Platí teda, že vlajkovú loď od Apple môžete nabíjať aj s pomocou lampy a nie len slnka.

Pomenovanie Tesla nie je náhodné. Firma Caviar uviedla, že jej ide o čistú energiu, ktorú cez elektromobily propaguje vizionár Elon Musk. Práve v česť jeho inovácií bol tento luxusný smartfón pomenovaný.

Pri kúpe smartfónu dostanete drevenú krabičku vystlanú zamatom a vo vnútri okrem iPhonu X Tesla nájdete certifikát, ktorý potvrdzuje pravosť, USB kábel, nabíjačku a ročnú záruku.

ZDROJ | Caviar

Pozrite siSPAMbox – Zlatý PutinPhone a praveké weby

Na výber máte dve verzie iPhonu X – 64 GB za cenu 3 875 eur a 256 GB za cenu 4 079 eur. Ak neviete čo s peniazmi, tak utekajte na stránku Caviar a kúpte si tento prehnane drahý smartfón, ktorý je limitovaný počtom 999 kusov. Pôvodne vraj mal byť počet limitovaný 99 kusmi, no pre dopyt sa číslo zvýšilo. Prvý model by vraj mal dostať samotný Elon Musk.

Keď si vezmeme, že cena za samostatný iPhone X je približne 1 000 eur, tento luxusný solárny obal s pozlátenými prvkami stojí takmer 3 000 eur. No nekúp to…

Zdroj9to5Mac,Caviar

Komentáre k článku