iPhone 11 Pro za 70-tisíc? Vyrobený je zo zlata a na zadnej strane má hodinky

Milovníci luxusu, zlata a drahej elektroniky si opäť prídu na svoje. Po špeciálnom iPhone X spoločnosť Caviar prerobila už aj nový iPhone 11 Pro. Edícia Discovery Solarius, ktorá premieňa tento smartfón na šperk, začína na cene 70 400 dolárov.

Samotný iPhone je považovaný za prémiový a pomerne drahý telefón, no stále sa na svete nájdu zákazníci, ktorí sú zaňho ochotní zaplatiť aj niekoľkonásobne viac, ako si pýta samotné Apple. Presne na takýchto zákazníkov sa orientuje ruská spoločnosť Caviar, ktorá sa rozhodne nebojí zájsť do extrému.

Nový iPhone 11 Pro v špeciálnej edícii Discovery Solarius začína na cene 70 400 dolárov. Nejde pritom ani o najlepší možný variant, za túto sumu dostanete základné interné úložisko s kapacitou 64 GB. Za 256 GB variant zaplatíte 70 720 dolárov a za 512 GB variant až 71 110 dolárov. Väčší iPhone 11 Pro Max začína na cene 70 870 dolárov a s 512 GB sa vyšplhá až na 71 580 dolárov.

ZDROJ | Caviar

Pri pohľade na oficiálne fotografie možno ani netreba túto sumu veľmi vysvetľovať. Na výrobu jedného kusu takéhoto smartfónu použila spoločnosť Caviar pol kilogramu zlata a až 137 diamantov. Akoby to nestačilo, na zadnú stranu umiestnila luxusné 12“ hodinky s tourbillonom, ktorý sa stará o zvýšenie presnosti času.

Pozrite siiPhone konečne podporuje NFC tagy, ako ich nastaviť a využívať v praxi?

Celý vizuál má symbolizovať „večný život, ktorý dáva Slnko našej planéte“. Spoločnosť síce ponúka viaceré varianty tejto edície, no v skutočnosti pôjde o limitovanú edíciu, v ktorej bude vyrobený iba jeden jediný kus na objednávku.

ZDROJ | Caviar

Caviar má v ponuke aj lacnejšie edície s podobnou tématikou, ako napríklad Discovery Mars za 8 110 dolárov, Discovery Luna za 8 140 dolárov alebo Discovery Terra za 8 260 dolárov. V rámci týchto limitovaných edícií už spoločnosť plánuje vyrobiť minimálne 19 kusov a v prípade edície Discovery Terra až 99 kusov.

ZdrojCaviar

Komentáre k článku