IOFIT – topánky pre vášnivých hráčov golfu

IOFIT sú konceptom topánok, ktorých cieľom je osloviť vášnivých hráčov golfu. Inteligentné topánky vraj môžu zlepšiť aktuálny štýl hry.

iofit_01

Koncept obuvi IOFIT je zameraný na vášnivých hráčov golfu. Prvotné myšlienky vznikali počas návštevy Samsung C-Lab.

https://www.youtube.com/watch?v=UKyx6gu1nLY

S inteligentnými teniskami môžu hráči rýchlo a ľahko zlepšiť svoj štýl hry, kým sa zabávajú. Pomocou niekoľkých ukazovateľov, ktoré sú viditeľné práve na chodidlách, môže aplikácia analyzovať rovnováhu, presun hmotnosti v rámci chodidiel, tempo odrazu a iné.

Pozrite siLenovo predstavilo tenisky Smart Shoes

Odraz spočíva v telesnej rovnováhe

Aj keď štýl odrazu každého človeka je viac či menej odlišný, základom vždy ostáva schopnosť odraziť loptičku v správnej polohe tela. Všetky v reálnom čase snímané informácie môžete vidieť v sprievodnej aplikácii. Okrem analýzy vlastného štýlu si môžete porovnávať váš spôsob s inými hráčmi, zdieľať sa a taktiež aj pracovať na seba zdokonaľovaní.

iofit_02

Inštalácia aplikácie je možná na mobilné zariadenia s podporou operačných systémov iOS 8.0+, Android 4.4+. Synchronizáciu obuvi, resp. tlakového senzoru s mobilným zariadením zabezpečuje Bluetooth 4.0. Batéria topánok by mala vydržať približne 5 dní s priemernou frekvenciou aktívneho používania 2 hodiny.

Pozrite siPokémon GO smart tenisky – nie, nerobíme si srandu

Výrobcovia tvrdia, že IOFIT je citlivým produktom, ktorý je vhodný pre začiatočníkov aj profesionálnych hráčov golfu, golfových trénerov.

https://www.youtube.com/watch?v=Xi9HzLbG-C8

Obuv bola vraj vyrobená s dôrazom na pohodlnosť, odolnosť, nízku hmotnosť a priedušnosť použitých materiálov.

Pre každého vášnivého hráča

iofit_03

IOFIT existuje vo viacerých modeloch. Športový variant je možné objednať v bielej alebo čiernobielej farebnej kombinácii.

iofit_06

IOFIT Classic je dostupný v štyroch farebných variantoch – šedej, béžovej, svetloružovej a sivej. Pre mužov je dostupná škála veľkosti topánok v rozmeroch 40,5 – 46. Pre ženy sú určené veľkosti od 36,5 do 40.

Pozrite siAdidas má prvé tenisky z recyklovaného plastu z oceánov

iofit_04

Momentálne sa môžete stať majiteľom topánok kúpou prostredníctvom Kickstarter kampane. Majiteľom páru inteligentnej hráčskej obuvi môžete byť už za 189 dolárov – okolo 169€.

iofit_07

Distribúcia tovaru by mala prebiehať vo februári nasledujúceho roku.

ZdrojKickstarter

Komentáre k článku