InWin – prémiové počítačové šasi s vodným chladením

Firma InWin predstavila prémiové PC šasi 905 s RGB podsvietením. Okrem toho bola predstavená aj novinka InWin 905 Titanium Grey s vlastným OLED displejom.

Obe predstavené novinky sú funkčne rovnaké, len po dizajnovej stránke nájdete rozdiely a RGB podsvietenie nahradil OLED displej, ktorý môže byť ovládaný cez InWin Windows softvér alebo cez tlačidlo na paneli.

Firma InWin ukázala na Computexe aj zaujímavý dizajn Yông skriniek, ktoré sa inšpirovali vtáčimi hniezdami. Každý vyrobený kus je originálny a cena jedného môže byť vraj pokojne aj 4 000 dolárov.

Pozrite siCooler Master – unikátne systémy chladenia a dizajnové počítačové skrine

Zaujímavosťou je, že šasi InWin sa značne odlišujú od konkurencie, ktorá sa predstavila na výstave Computex 2019 v čínskom Taipei. Kým firmy ako AZZA, Thermaltake či Cooler Master ukázali farebné blikajúce a futuristické PC skrine, firma InWin išla smerom prémiových materiálov a väčšej elegancie. Svedčí o tom aj 4-milimetrová vrstva hliníku, ktorý tvorí drobný čiarový vzor.

ZDROJ | InWin

Šasi podporuje až tri vodné chladiče a podporuje rôzne základné dosky až do E-ATX (12″ x 13″), do 330 mm dlhé grafické karty a nechýba oddelený priestor s 230 mm miestom na ďalšie súčasti počítaču.

Samozrejmosťou sú prachové filtre, ktoré bojujú s najväčším nepriateľom elektroniky. Tieto filtre sa dajú jednoducho vysunúť a vyčistiť. Do InWin PC skríň sa zmestí 1 x HDD disk, 4 x SSD disky, 160 mm ventilátor, 230 mm PSU a 330 mm grafické karty.

Cez základnú dosku a jej softvér sa dá ovládať RGB podsvietenie. Nechýba bohatá ponuka portov ako USB 3.1 Gen 2 Type-C, dva USB 3.1 Gen 1 Type-A a 3,5 mm porty pre slúchadlá a mikrofón. Celková hmotnosť InWin PC skrine je približne 14 kilogramov.

Pozrite siV Taipei sme videli futuristické PC skrine od spoločnosti AZZA

Podobne ako u iných produktov, ktoré boli predstavené na výstave Computex 2019, ani firma InWin zatiaľ neprezradila všetky ceny či dostupnosť týchto PC skríň. Veríme, že sa tieto luxusné PC skrine dostanú aj na európsky trh.

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy COMPUTEX 2019 ďakujeme spoločnosti ASUS, ktorá hradí cestu a pobyt redaktora TECHBOX v Taipei. Za dátové pripojenie v Taipei ďakujeme operátorovi Orange.

Komentáre k článku