Inteligentná domácnosť? Je to jednoduchšie, ako si myslíte

Inteligentná domácnosť je stále skloňovanejší pojem. Inteligentné žiarovky, zásuvky, rôzne senzory, to všetko pripojené do centrálneho mozgu, ktorý ovládate smartfónom. Znie to futuristicky a náročne? Nemusíte sa báť! Vyskúšali sme O2 Smart Box, extrémne jednoduché riešenie, vďaka ktorému aj u vás doma pocítite závan budúcnosti.

Smartbox, ktorý nám do redakcie zapožičal operátor O2, si máte možnosť vybrať k aktivácii služby O2 Internet na doma. Novinka ponúka hneď tri šikovné riešenia v jednom. Je to poriadne silný Wi-Fi router, ktorý vďaka siedmym anténam bez problémov pokryje aj dvojpodlažný rodinný dom a zvládne prenosovú rýchlosť viac ako 2 GB.

Pozrite siO2 Smart Box je ukážkou smart jednoduchosti

Zároveň je to elegantná a dizajnová domáca meteostanica. Esom v rukáve O2 Smart Boxu je však to, že sa dokáže premeniť na centrálny mozog inteligentnej domácnosti a viete k nemu pripojiť rôzne zariadenia, napríklad inteligentnú zásuvku či hlášič požiaru. Pozrite si naše video, ako to celé funguje.

Musíme priznať, že nás dlho žiadne zariadenie tak milo neprekvapilo. Jednoduchá a rýchla inštalácia, rovnako jednoduché ovládanie, no veľa užitočných informácií a funkcií. Za O2 Smart Box budete platiť 3 eurá mesačne počas 24 mesiacov, a to po automatickom uplatnení bonusu na zariadenie. Ten získate spolu s aktiiváciou služby O2 Internet na doma, ku ktorej O2 novinku ponúka. Nainštalovať a rozehnúť vám ho príde technik O2.

Pozrite si3 dôvody, prečo sa oplatí O2 Smart Box pre inteligentnú domácnosť

Článok vznikol v spolupráci s partnerom O2.

ZdrojO2

Komentáre k článku