Incase predstavil obal, ktorý vám nabije Macbook Pro

Powerbanky pre telefóny sú už bežným príslušenstvom, no pri notebookoch to už kvôli rozmerom a váhe také bežné nie je. Teraz ale prichádza obal Incase IconConnected Power Sleeve, ktorý dokáže plne nabiť Macbook Pro.

Spoločnosť Incase je známa svojimi obalmi, taškami, ruksakmi a iným príslušenstvom pre zrkadlovky, drony, kamery a najmä zariadenia od Apple. Najnovší obal IconConnected Power Sleeve je ale obzvlášť zaujímavý. Obal nie len chráni Macbook Pro, ale dokáže ho aj nabiť zo vstavanej batérie s kapacitou 14 000 mAh.

ZDROJ | Incase

Jeden USB-C a jeden USB-A port na vonkajšej strane umožňuje jedenkrát plne nabiť Macbook Pro, alebo viac krát nabiť akékoľvek iné zariadenie, ktoré na nabíjanie využíva tieto porty. Vo vnútri obalu je dokonca odkladací priestor na USB-C kábel. Bohužiaľ, obal nedokáže dobíjať Macbook Pro, keď je odložený v obale. Aj tak ale ide o praktické príslušenstvo, ktoré vás môže zachrániť od vybitého notebooku.

Pozrite siNeutrogena má obal na smartfón, ktorý analyzuje pokožku

Incase IconConnected Power Sleeve bude dostupný vo verzii pre 13 aj 15-palcový Macbook Pro. Predávať sa začne v treťom kvartáli tohto roku za 199,95 dolárov.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojIncase

Komentáre k článku