IKEA sa pripomína so svojim nábytkom pre bezdrôtové nabíjanie

ZDROJ | IKEA

Najznámejší obchod s nábytkom na svete, IKEA, sa pri príležitosti vydania iPhonu 8 rozhodla svojim zákazníkom pripomenúť, že ich nábytok disponuje Qi podložkami pre bezdrôtové nabíjanie.

ZDROJ | IKEA

Na funkciu bezdrôtového nabíjania sa všetci pri nových iPhonoch tešia a IKEA má takúto funkciu vo svojom nábytku už od roku 2015.

Nová reklamná kampaň sa zameriava práve na čerstvé novinky od Apple, iPhone 8 a iPhone 8 Plus. V nových reklamách sa využívajú známe slogany Apple ako napríklad „Think different“ či „This changes everything.“

Okrem samostatných Qi bezdrôtových nabíjacích podložiek IKEA predáva aj nábytok, v ktorom takúto podložku nájdete priamo zabudovanú.

ZDROJ | IKEA

Pozrite siIKEA TRÅDFRI – dostupné smart osvetlenie má svoje muchy

V prípade, že by ste chceli konkrétny typ nábytku, IKEA vám vie zabudovať nabíjaciu podložku JYSSEN podľa vašich želaní. Cena zariadenia JYSSEN je 29,99 dolárov.

Na predaj budú aj hotové produkty v podobe stolných lámp RIGGAD a VARV, ktoré tiež disponujú Qi nabíjacou podložkou. Obe lampy ponúkajú minimalistický dizajn, tak ako ho poznáme z IKEA.

Cena lampy RIGGARD je 69,99 dolárov a lampa VARV sa predáva za 79,99 dolárov.

ZDROJ | IKEA

Pozrite siIKEA predstavila nový premakaný IKEA katalóg 2017

Mortan Kjær, Creative Director v IKEA Crative Hub sa ohľadne novej kampane vyjadril takto: „IKEA je veľmi progresívna v oblasti bezdrôtového nabíjania a sme nadšení, že majitelia nových iPhonov konečne môžu využívať jednu z našich najvýkonnejších lámp.“

Okrem stolných lámp a podložiek ponúka IKEA ďalších 14 produktov, ktoré disponujú Qi podložkou, ako napríklad nočný stolík či izbová lampa. Celý katalóg produktov si môžete pozrieť na oficiálnej stránke IKEA.

Musíme uznať, že IKEA s touto kampaňou trafila do čierneho a táto Švédska firma opäť dokázala, že v jednoduchosti je krása a v tomto prípade aj originalita.

ZDROJ | IKEA

Pozrite siIKEA posilňuje solárny biznis – dodáva aj záložné batérie

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdrojimore

Komentáre k článku