IFA 2015 | Vodeodolný Alcatel OneTouch GO PLAY, prvý z nového radu

Alcatel tiež prispel svojou troškou do mlyna noviniek na výstave IFA 2015 a so smart hodinkami GO WATCH, o ktorých sme vás informovali včera, predstavil aj prvý smartfón z nového radu GO.

Alcatel OneTouch GO PLAY

ALCATEL ONETOUCH GO PLAY je vodeodolný smartfón (IP67), ktorým môžete pod vodou zaznamenávať fotografie alebo videá. Na to vám poslúži 8 Mpx zadný, prípadne 5 Mpx predný fotoaparát. Robustné telo tohto mobilu, s hrúbkou 9,2 mm, má vydržať aj pád z výšky 1,5 m.

Alcatel OneTouch GO PLAY

Jeho cenu zatiaľ nepoznáme, čo ale vieme, je to, že 5-palcový displej má HD rozlíšenie, motorom je 4-jadrový Qualcomm Snapdragon 410 a systémom Android Lollipop 5. Ako inak. Prostredníctvom Nano SIM karty sa pripojíte aj do sietí LTE, alebo aspoň HSPA+.

Pozrite siIFA 2015 | Alcatel GO WATCH sú prvé z dvoch inteligentných noviniek

Alcatel OneTouch GO PLAY

Na pripojenie do internetu, alebo prenos súborov, či pripojenie príslušenstva využijete Wi-Fi a aj Bluetooth 4.1.Pamäte sú dosť skromné, RAM má hodnotu 1 GB a vnútorná 8 GB. MicroSD karta môže byť do 32 GB. Batéria smartfónu GO PLAY má kapacitu 2 500 mAh, tak verme, že dokáže zariadenie udržať v chode čo najdlhšie.

Alcatel GO WATCH

Alcatel GO WATCH

IFA 2015

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou na výstavu IFA 2015 ďakujeme spoločnostiam Huawei a Samsung.

Zdroj, foto: Alcatel, TECHBOX

Komentáre k článku