IFA 2015 | TomTom predstavil nové hodinky (nielen) pre bežcov

 

Značka TomTom sa preslávila najmä výrobou navigácií, no ani v oblasti inteligentných hodiniek sa nejedná o úplného nováčika. Na konferencii IFA 2015 tak TomTom predstavil nie jedny, alebo dvoje hodinky, verejnosť uzrela nový modelový rad s názvom Spark, ktorý obsahuje tri modely.

Základná verzia hodiniek TomTom Spark ponúkne klasické fitness funkcie ako napríklad krokomer. Ak pri behu, či inej aktivite radi počúvate hudbu a nechce sa vám so sebou nosiť mobil, tak vás poteší druhá verzie chytrých hodiniek, ktorá obsahuje 3 GB pamäte pre ukladanie a následné počúvanie hudby, ktoré prebieha cez Bluetooth. Najvybavanejší model ponúka navyše ešte aj monitorovanie srdečného tepu.

TomTom Spark

Hodinky tak dokážu merať beh, plávanie, bicyklovanie, ale aj ostatné aktivity, ako napríklad monitorovanie spánku. Výdrž hodiniek je rôzna, ak ich budete využívať bez GPS a prehrávania hudby, na jedno nabitie vám vydržia dva týždne. Ak však zapojíte všetky funkcie, tak výdrž sa skráti na 5 hodín

Nové hodinky bude možné si predobjednať od 1. októbra. A cena? Za najvybavenejší model si TomTom účtuje 250 dolárov, čo je určite priaznivá cenovka.

TomTom Spark

IFA 2015

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou na výstavu IFA 2015 ďakujeme spoločnostiam Huawei a Samsung.

Zdroj: TomTom

Komentáre k článku