IFA 2014 | Prehnuté reproduktory? Iba od Samsungu + NAŽIVO

Predtým, než sa začal významný elektronický veľtrh IFA 2014, spoločnosť Samsung oznámila, že predstaví niekoľko nových zvukových zariadení.

Samsung M3

Medzi ne patrí prehnutý reproduktor HW-H7500 a 7501, ktoré sú stavané pre novú radu televízorov od Samsungu. Druhým produktom v poradí sú bezdrôtové „multiroom“ reproduktory Samsung M3.

Samsung M3

Sú určené pre počúvanie hudby v domácich priestoroch, podobne ako reproduktory z radu M5 a M7. Líšia sa však od nich tým, že sú kompaktnejšie a najmä, podľa výrobcu, sú cenovo dostupnejšie pre bežných spotrebiteľov. Zvukový zážitok v podobe čistého a vyváženého zvuku si môžete dopriať vo viacerých miestnostiach. Reproduktory môžete ovládať prostredníctvom aplikácie „Easy Installation“. Takisto nezáleží na tom, či sa rozhodnete počúvať hudbu zo smartfónu, tabletu alebo akéhokoľvek iného zariadenia – pripojiť môžete čokoľvek.

Samsung M3

Na veľtrhu IFA sa takisto Samsung priznal k spolupráci s hudobnou službou Spotify. Táto stratégia by mala užívateľom priniesť  široké spektrum hudby, ktoré budete môcť počúvať z viacerých reproduktorov Samsung M3 v celom vašom dome.

Foto: TECHBOX

Komentáre k článku