IFA 2014 | Funkcie prémiového LG G3 ukryté v dostupnejšom modeli

Oba modely patria do línie LG L, ich vzhľad, označenie aj umiestnenie ovládacích tlačidiel je však značne odlišné. Môžete si ich spliesť s luxusnejšími variantmi LG G3 a LG G3s, pretože sa snažia túto prémiovú líniu napodobniť.

LG L Bello

V tomto krátkom článku upriamime svoju pozornosť na LG Bello, pretože je tým „vyšším“ z dvojice. Dizajn produktu je veľmi podobný LG G3s, je však o niečo guľatejší a tlstejší. Vďaka tomu je však oveľa príjemnejší na dotyk. Má 5″ displej. S HD rozlíšením sa rozlúčte. Displej má rozlíšenie 854×480 pixelov, napriek tomu má v rámci cenového zaradenia celkom dobré podanie farieb aj pozorovacie uhly. Zadný kryt je veľmi podobný tomu, ktorý má G3, avšak iba napohľad. LG L Bello má zadný kryt z textúrovaného plastu. Hlavným rozpoznávacím znamením však môže byť umiestnenie laserového rozpoznávania na zadnej strane telefónu.

LG L Bello

V srdci telefónu sa nachádza operačný systém Android 4.4.2 KitKat s plynulým chodom a užívatelskou nadstavbou LG UX, ktorá ponúka množstvo softvérových vylepšení. Užívateľské prostredie LG L Bello je podobné ako majú vyššie verzie. Obsahuje štvorjadrový 1,3 GHz procesor, 1 GB operačnú pamäť RAM a 8 GB vnútorný priestor s možnosťou rozšírenia microSD kartami. Stojí za to zmieniť o tom, že LG L Bello nám ponúkne možnosť NFC. Ak mobilný telefón využívate aj na fotografovanie a natáčanie videí, Bello vám ponúka 8 megapixlový fotoaparát s funkciou Gesture Shot – ak ste pripravený na fotografovanie, stačí zatnúť päsť a spustí sa trojsekundové odpočítavanie.

Tento model sa čoskoro začne predávať vo vybraných trhoch v bielej, zlatej a čiernej farbe. Na pultoch našich obchodov bude dostupný asi od novembra 2014 v cene okolo 185 eur.

Foto: LG

Komentáre k článku