HyperX Cloud Revolver – headset s Dolby Surround Sound

ZDROJ | hyperxgaming

Dnes sa nám to s tými headsetami akosi rozbehlo. Firma HyperX predstavila na výstave CES 2017 herný Plug&Play headset HyperX Cloud Revolver s podporou Dolby Surround Sound.

RECENZIAHyperX Cloud Revolver S – parádny multifunkčný headset pre každého hráča

https://www.youtube.com/watch?v=Hb8Jsq08Ibs

Headset je Plug&Play, takže pre jeho používanie ho musíte mať zapojený v zariadení. Na druhej strane nepotrebujete k headsetu inštaláciu žiadneho softvéru, stačí ho jednoducho pripojiť a po stlačení tlačidla sa vám spustí kvalitný Dolby Headphone  priestorový 7.1 kanálový zvuk.

Do konzoly alebo počítača si však musíte zapojiť aj špeciálne USB rozhranie

Výrobcovia sľubujú, že HyperX Cloud Revolver bude napriek káblu pohodlný na nosenie. O pohodlie sa postarajú napríklad aj náušníky z pamäťovej peny. Samotný most slúchadiel je širší, takže by nemal spôsobovať bolesť hlavy. Dizajnovo ponúka headset matnú čiernu farbu.

hyperx-cloud-revolver4
ZDROJ | hyperxgaming
hyperx-cloud-revolver2
ZDROJ | hyperxgaming

Pozrite siHyperX CloudX: slúchadlá pre hráčov s vysokými nárokmi

Samotný mikrofón headsetu disponuje funkciou potláčania okolitého zvuku. Pre stlmenie mikrofónu sa používa tlačidlo. Samotné tlačidlá ponúkajú LED podsvietenie, takže si ich môžete skontrolovať aj v tme.

Kvalita zvuku by mala byť ako v kine, takže headset využijete nielen na hranie ale aj na počúvanie hudby či sledovanie filmov.

 

Priestorový zvuk si vychutnáte najmä pri hrách, kde môžete počuť zvuky zo všetkých smerov. Ekvalizér ponúka tri možnosti konfigurácie – dôrazný, s rovnou charakteristikou a zvýraznenie hlasov.

hyperx-cloud-revolver3
ZDROJ | hyperxgaming
hyperx-cloud-revolver6
ZDROJ | hyperxgaming

Pozrite siHyperX Cloud Stinger – headset za slušnú cenu

Výrobcovia sa chvália aj dynamickými drivermi s priemerom 50 mm, ktoré disponujú neodymiovými magnetmi. Frekvenčný rozsah headsetu je 12 Hz až 28.000 Hz s impedanciou 30 Ω. Headset váži okolo 360 gramov.

Samotný kábel, ktorým si HyperX Cloud Revolver pripojíte, má okolo jedného metra, no v balení nájdete aj predlžovací dvojmetrový kábel.

Headset sa pripája cez 3,5 mm jack a potrebujete ešte USB port pre Audio Control Box. Cena tohto sympatického kúsku je nastavená na 169 eur, čo nie je najmenej, keď si zoberieme, že sa jedná o káblový headset.

Ak vás však napriek vyššej cene headset zaujal, kúpiť si ho môžete od 14. marca 2017.

hyperx-cloud-revolver5
ZDROJ | hyperxgaming

Pozrite siLogitech G533 – bezdrôtový 7.1 headset pre hráčov

Zdrojhyperxgaming

Komentáre k článku