HyperJuice má 27 000 mAh batériu s až 100 W USB-C nabíjaním

ZDROJ | HYPER

HYPER prekvapil poriadnym extrémom. Predstavil záložný zdroj HyperJuice 130W s kapacitou 27 000 mAh a výkonom až 100 W cez USB-C port, alebo 18 W cez USB port. Napriek tomu je batéria pomerne skladná a vraj i bezpečná.

Pozrite siAko rozšíriť porty v MacBooku a zároveň nabíjať smartfón?

ZDROJ | HYPER

Nový HyperJuice je prvý a zatiaľ jediný záložný zdroj, powerbanka, ktorý je schopný nabíjať aj najvýkonnejšie notebooky od Apple. Zároveň vie ale nabíjať napríklad druhý notebook i smartfón. Všetko naraz! HyperJuice má tri výstupné porty – 2x USB-C port (USB 3.0) a jeden klasický USB 3.0 port.

https://www.youtube.com/watch?v=VdI1-yqI800

Cez USB-C porty môžete nabíjať výkonom 100 W a 60 W, cez klasický USB port zas 18 W s Quick Charge 3.0. Maximom je pritom 130 W výstup pri využití všetkých portov. Z toho je názov HyperJuice 130W.

Kapacita batérie je 27 000 mAh, resp. 100 Wh, čo stačí na niekoľkonásobné nabitie aj MacBooku Pro s 15″ displejom. Ten má totiž kapacitu necelých 6 800 mAh. Ak dobre počítate, MacBook Pro nabijete s týmto malým zázrakom doplna takmer 4x (teoreticky)!

ZDROJ | HYPER

HyperJuice je pritom schválený pre cestovanie lietadlom od TSA a EASA. Samozrejmosťou je viacero bezpečnostných systémov, aby sa batériám vo vnútri nič nestalo.

Veľkým plusom sú rozmery a hmotnosť. Na prvý pohľad 175 x 77 x 25 mm a 661 gramov je veľa, ale ak cestujete niekam iba na krátko, nemusíte si so sebou nosiť klasickú nabíjačku, ktorej hmotnosť môže byť pokojne identická, nehovoriac o zamotaných kábloch.

ZDROJ | HYPER

HyperJuice je tiež možné využiť ako rozbočovač na nabíjanie. Cez 100 W USB-C port totiž batéria nielen nabíja iné zariadenia, ale cezeň sa aj nabíja. Takže kým nabíjate HyperJuice môžete nabíjať ďalšie dve zariadenia. HyperJuice podporuje tzv. pass through

ZDROJ | HYPER

V HyperJuice sú monočlánky (18650), každý s kapacitou aspoň 3 400 mAh. A keďže takéto batérie samy o sebe nie sú lacné, HyperJuice tiež nie je lacné zariadenie. Výrobca si za novinku aj s nabíjačkou pýta až 250 dolárov (bez dane). 112W nabíjačka dokáže nabiť HyperJuice za hodinu. V predaji je v štýle MacBookov, teda v Space Gray a klasickej Silver farbe.

ZDROJ | HYPER

ZdrojHYPER

Komentáre k článku