Hyper ukázal nový USB-C rozbočovač pre MacBooky ako aj nový HyperJuice

Populárny výrobca príslušenstva pre Apple zariadenia predstavil dva nové doplnky. Prvý z nich, USB-C rozbočovač na napájací adaptér MacBookov, predstavuje veľmi zaujímavé riešenie, čo poteší hlavne ľudí, ktorí sú často na cestách.

ZDROJ | Hyper

Nový rozbočovač HyperDrive Hub USB-C sa pripája priamo do napájacieho adaptéra MacBooku Pro a pridáva mu dva USB porty typu 3.0. Takto jednoducho z neho spraví nabíjačku aj iných zariadení, ktoré zvyčajne človek so sebou nosí, napríklad smartfón, tablet, fotoaparát či inú elektroniku. Odpadáva tak nutnosť ťahať so sebou ďalšie nabíjačky.

Pozrite siHyperDrive – praktický Hub pre váš nový MacBook

Efektívna premena na univerzálnu nabíjačku však nie je jediná výhoda tohto USB-C hubu. Porty USB 3.0 tiež umožňujú pripojiť USB kľúče, alebo externé harddisky k USB-C periférii MacBooku Pro bez nutnosti používať nevyhnutné redukcie.

ZDROJ | Hyper

HyperDrive USB-C sa vyrába pre MacBooky s 87 W adaptérmi, ktoré sú určené pre 15-palcové MacBooky Pro aj pre 61 watové, určené pre MacBooky Pro s 13-palcovou obrazovkou.

ZDROJ | Hyper

Pri 87 W adaptéri získa používateľ naraz 12,5 W (5 Gbps) na oboch portoch USB-A a zároveň ostane 82-watový príkon pre MacBook. Tým sa zabezpečí takmer rovnaká rýchlosť nabíjania ako bez rozbočovača, no s rozšírenou možnosťou nabíjania iných zariadení.

Pozrite siMajitelia MacBookov pozor! Hyper ohlásil nové rozbočovače s USB-C

Pri 61 W adaptéri získa používateľ súčasne 12,5 W (5 Gbps) na portoch USB-A a do MacBooku dodá výkon 58 W.

ZDROJ | Hyper

Spoločnosť Hyper tiež ukázala novú 87-watovú nabíjačku HyperJuice 87 W Dual USB-C. Nabíjačka obsahuje port USB 2.0 QuickCharge 3.0. Zariadenie má dva porty USB-C a jeden port typu USB-A 3.0, takže jedna takáto nabíjačka umožní rýchle nabíjanie MacBooku Pro, iPhonu a iPadu súčasne. (Samozrejme aj iných zariadení disponujúcimi zodpovedajúcimi portami.)

ZDROJ | Hyper

HyperJuice využíva čipovú súpravu NXP s najnovšou technológiou napájania USB 3.0 s technológiou Power Delivery PD 3.0 a Qualcomm QC 4.0. Zariadenie tak môže mať veľmi tenký profil a umožní najrýchlejšie nabíjanie pre všetky kompatibilné zariadenia.

ZDROJ | Hyper

Všetky tri výrobky sa už dajú objednať na stránke výrobcu, teraz navyše s peknou zľavou 25 %. HyperDrive Hub USB-C pre 87 W sa dá kúpiť za 39,99 dolárov (namiesto 49,99), HyperDrive Hub USB-C pre 61 W za 29,99 dolárov (39,99) a HyperJuice 87W Dual za 59,99 dolárov (bežne 79,99).

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojHyper

Komentáre k článku